Nie tylko mała czarna-czyli 3 propozycje stylizacji bankietowych

2015-09-16

RUBIN I SZMARAGD

Tendencja inspirowana kolorami szlachetnych kamieni to chyba najgorętszy motyw tego sezonu. Spódnica podkreślająca talię i biodra w kolorze burgundu w zestawieniu z bluzką o barwie intensywnej zieleni uczyni naszą stylizację niezwykle barwną. By nadać zestawieniu odpowiedniego i eleganckiego tonu wystarczy sięgnąć po sprawdzoną klasyczną marynarkę i stosowne dodatki – złota biżuteria oczywiście ze szmaragdem, kozaki z rozszerzaną cholewą w klimacie vintage i bordo manicure.

 

 

 

burgund1

 

 

 

DRUGA SKÓRA

Skórzaną odzież nosić w tym sezonie wolno od stóp do głów. Wersja total look na biznesowe spotkanie może się jednak okazać zbyt drapieżna, dlatego lepiej wybrać tylko jeden skórzany element. Czarne spodnie, które stanowić będą doskonałą bazę dla jasnej góry, przy okazji zapewnią nam komfort i wygodę. W tak minimalistycznym zestawieniu nie trzeba wiele – prosty top na ramiączka i klasyczne szpilki - wystarczająco dopełnią nasz look.

 

 

 

 

skora

 

 

 

MĘSKI SZYK

Jeśli ponad wszystko cenisz wygodę, nic nie sprawdzi się lepiej niż klasyczny garnitur. Czarna baza to doskonałe tło dla kolejnego gorącego motywu sezonu – grochów. By nie było jednak nazbyt męsko, koniecznie wzbogać stylizację o parę niebotycznych szpilek – np. z kolorowymi wstawkami, i delikatną biżuterię. Męski szyk w kobiecym wydaniu to ponadczasowość, która zawsze się sprawdza.

 

 

 meski szyk

 

 

 

Bez względu na okoliczności i rodzaj przyjęcia, wybierajmy zestawy, w których przede wszystkim będziemy czuć się wygodnie. Korzystajmy z dobrodziejstw, jakie daje nam moda jednak zawsze w kontekście własnej figury i upodobań. Podkreślajmy atuty, bawmy się modą, pozostając w zgodzie z samym sobą.

 

 

 

Źródło:http://lamode.info/stylista-radzi/articles/stylista_radzi_swiateczne_stylizacje_dla_niej.html

Wyjątkowe miejsca

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja