CHK Wald ECONOMY

Warszawa, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: ul. Połczyńska 52

Ilość miejsc do: 120
512 712 315; 696 460 201
http://www.wald.pl

Opis

CHK Wald ECONOMY

 

 

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald Economy znajduje się na warszawskim Bemowie, jedynie 7 kilometrów od centrum stolicy. Dzięki doskonałej lokalizacji, uzyskacie Państwo możliwość sprawnego przemieszczania się i łatwego docierania na Lotnisko Chopina, dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia lub Warszawa Główna czy na trasę S8.

 

Owocne rozmowy biznesowe, szkolenia i konferencje nie mogą odbyć się bez odpowiednio wyposażonej i komfortowej sali konferencyjnej. Jeżeli więc zależy Państwu na wygodzie, doskonałych warunkach do pracy, skutecznym serwisie hotelowym oraz pożywnych przerwach kawowych – zapraszamy do Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Wald w Warszawie. Posiadamy wielofunkcyjne sale konferencyjne.

 

Zaopatrzone są w niezbędne wyposażenie w postaci:

 

  • systemu nagłośnienia
  • systemu prezentacji obrazu:
    • projektor multimedialny
    • ekran
    • rzutnik
    • flip-chart

 

Każda sala konferencyjna – zgodnie ze współczesnymi standardami – posiada także klimatyzację i stały dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto umożliwiamy konfigurację sieci LAN (przepustowość 3 Mbs) wg indywidualnych potrzeb.

 

Zapraszamy także do wynajmowanej na specjalne okoliczności tajnego pomieszczenia dla 12 osób, które idealnie nadaje się na kameralne zgromadzenia, poufne spotkania biznesowe, prezentacje czy nietypowe szkolenia. Wynajem sal konferencyjnych można przeprowadzić telefonicznie bądź mailowo. Skorzystanie z którejś z proponowanych opcji sprawi, że zarówno Państwo, jak i Wasi Goście, będziecie usatysfakcjonowani warunkami, jakie tu panują.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca