Hotel FADO ***

Gorzów Wlkp., lubuskie

1031

Informacje o obiekcie

Województwo: lubuskie

Miasto: Gorzów Wlkp.

Adres: Al. Konstytucji 3-go Maja 12

Ilość miejsc do: 200

Tel. 95 73 88 800

http://www.fadohotel.pl/

Opis

Hotel FADO ***

 

 

Sale konferencyjne

 

Na potrzeby spotkań firmowych, szkoleń i konferencji i przeznaczamy 3 nowoczesne sale konferencyjne, które w sumie mogą przyjąć 200 osób.  Personel Hotelu Fado jest do Państwa dysopozycji podczas całego spotkania. W ramach obsługi konferencyjnej zapraszamy Państwa na przerwę kawową do tarasu letniego Hotelu Fado, który tworzy niepowatarzlną aurę dyskrecji w centrum miasta.

 

Sale konferencyjne wyposażone są  w sprzęt multimedilany: nagłośnienie, mównicę, dostęp do bezprzewodowego Internetu, flipchart, ekran, projektor, sprzęt CD/DVD,  laptop oraz mikrofony bezprzewodowe.


 

Bankiety

 

Hotel Fado w Gorzowie Wlkp. dysponuje największą salą balową w mieście. Stylowe wnętrza byłej sali kinowej  połączone z najciekawszą arnażacją  pozwalają dostosować wystrój w zależności od Państwa potrzeb. Wysoka na prawie 8 metrów sala balowa zawiera elementy dekoracyjne z początku XX wieku. Kryształowe żyrandole podwieszone u sklepienia sali, piec kaflowy a także wykończenia ze szlachetnego drewna w każdym detalu nawiązują charakterem wystroju do całości gustownie urządzonego hotelu. Jest to idealne miejsce do zorganizowania nie tylko wystawnych bali czy uroczystych kolacji, lecz także wesel, chrzcin, komunii, imprez intergracyjncyh, pokazów oraz urodzin. Nad całością góruje balkon,  z którego rozciaga się widok na całą salę bankietową.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel FADO ***

Wyjątkowe miejsca

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja