Hotel Borowiecki***

Łódź, łódźkie

1105

Informacje o obiekcie

Województwo: łódźkie

Miasto: Łódź

Adres: ul. Kasprzaka 7/9

Ilość miejsc do: 120

42 28 80 100

http://hotelborowiecki.pl

Opis

Hotel Borowiecki***

 

 

Hotel Borowiecki znajdujący się w centrum Łodzi jest obecny na rynku Ho-Re-Ca od 5 lat. Od początku rozpoczęcia działalności jest obiektem o silnym, łódzkim rodowodzie. Hotel zawdzięcza nazwę tytułowemu bohaterowi najsłynniejszej powieści o Łodzi – „Ziemi Obiecanej” Władysława Reymonta.

 

 

Spotkania biznesowe

 

Planują Państwo zorganizowanie spotkania z kontrahentami, przeprowadzenie rekrutacji pracowników lub ważnej biznesowej rozmowy? Hotel Borowiecki będzie idealnym miejscem! Dogodna lokalizacja pozwala na ekspresowo łatwe skorzystanie ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to bardzo bliskie sąsiedztwo dworców kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przystanków komunikacji miejskiej zarówno autobusów jak również tramwajów.

 

 

Konferencje

 

Konferencje i spotkania biznesowe w Hotelu Borowiecki łączą w sobie klasyczną elegancję, nowoczesność oraz przede wszystkim przyjazną atmosferę. Obiekt posiada profesjonalnie wyposażone 4 sale konferencyjne (największa do 220 osób) oraz 3 pomieszczenia bankietowo-szkoleniowe. Wszystkie mają dostęp do światła dziennego, ale zaopatrzone są też w system zaciemnień okiennych. Ulokowane zostały na najniższej kondygnacji (parterze), co pozwoliło je lepiej dostosować do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Dogodna lokalizacja, ok. 1 km od centrum – ul. Piotrkowskiej oraz dworca kolejowego Łódź Kaliska, dostęp do darmowego Wi-Fi na terenie całego budynku oraz możliwość zaparkowania na bezpłatnym parkingu to niektóre atuty, które zostaną docenione przez organizatorów spotkań oraz turystów biznesowych.

Dodatkową zaletą hotelu jest bogate zaplecze gastronomiczne pozwalające na organizację bankietów, przyjęć firmowych oraz nawet najbardziej logistycznie skomplikowanych uroczystości.

 

 

Imprezy integracyjne


Nie ma nic lepszego dla każdej firmy niż zgrany i efektywnie działający zespół pracowników.
Na pewno wyniki i atmosfera pracy poprawią się dzięki imprezie integracyjnej zorganizowanej w Hotelu Borowiecki, „szytej” na miarę Twoich oczekiwań!

Hotel Borowiecki i jego najbliższe otoczenie stanowią świetne miejsce do organizacji imprez integracyjnych dla firm i ich pracowników. Optymalna lokalizacja, blisko centrum miasta, węzłów komunikacyjnych i terenów zielonych (Park Zdrowia) dają nam wiele możliwości. Przygotujemy kompleksowo wydarzenie, zaczynając od pobytu w hotelu i smacznej kuchni, przez liczne atrakcje dla gości, po zabawę ze scenariuszem i pełną obsługą.

 

 

Imprezy plenerowe


Stale rozbudowywana oferta hotelu proponuje również swoim Gościom nowe usługi. Właśnie dlatego z myślą o dużych zjazdach i spotkaniach w sezonie letnim udostępniamy naszym Gościom namioty o powierzchni 375 m2. Konstrukcja jest niezwykle solidnie wykonana, a także bardzo dobrze chroni przed załamaniem pogody. Oferujemy na wyposażeniu wszelkie udogodnienia, które posiadają nasze sale hotelowe. Namiot przystosowany jest do organizacji spotkania powyżej 400 osób.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel Borowiecki***

Wyjątkowe miejsca

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel