Sala Europejska 33

Szczecin, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Adres: ul. Europejska 33

Ilość miejsc do: 300
502 082 600
http://www.europejska33.eu

Opis

Sala Europejska 33

 

 

Dla Państwa potrzeb powstała SALA EUROPEJSKA 33. Miejsce inne niż wszystkie.

 

Do dyspozycji Gości mamy wszechstronną sale z barem oraz ogródkiem wiosenno­letnim. Na miejscu PRACOWNIA SMAKU ugotuję każde danie. Zajmujemy się małymi kameralnymi przyjęciami jak urodziny, chrzciny itp. na kilkanaście osób jak i dużymi przedsięwzięciami dla dużych firm na kilkaset osób. Zapraszamy również do organizacji na SALI EUROPEJSKA 33 pięknych spektakularnych wesel. Istnieje możliwość wynajęcia samej sali.

 

U nas mogą Państwo organizować invent w oparciu własny alkohol co przy większej ilości osób czyni SALE EUROPEJSKA 33 bardzo konkurencyjną cenowo. Tutaj Sam kreujesz swój invent: od Ciebie zależy jakie będzie menu, alkohol, oprawa muzyczna i wystrój wnętrza. U Nas organizują imprezy duże firmy inventowe, markety, biurowce jak i rodziny i osoby indywidualne.

 

Zorganizuj invent na SALI EUROEJSKA 33 i poczuj wyjątkowy klimat lokalu, który będzie tego dnia tylko dla Ciebie i twoich gości.

 

Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom usług kulinarnych na najwyższym poziomie oraz ciągłe kreowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań cateringowych. Jesteśmy zawsze zorientowani na Klienta i jego indywidualne oczekiwania. Do każdego zlecenia gwarancja jakości, bezpieczeństwa i oryginalności form serwisu. W pracy i życiu kierujemy się prostymi zasadami, nie interesuje nas drugie miejsce, nie interesują nas kompromisy. Decydując się na współpracę z nami zawsze będziesz zwycięzcą.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się naserwis BankietyiKonferencje.pl

 

 

 

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Szczecin. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca