Wróblówka Hotel&Restauracja

Bielsko-Biała, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Bielsko-Biała
Adres: Krakowska 608

Ilość miejsc do: 120
33 816 90 72
http://www.wroblowka.com.pl

Opis

Wróblówka Hotel&Restauracja

 

 

Sala konferencyjna

 

Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną klimatyzowaną salę konferencyjną, która spełni w pełni oczekiwania firmowej klienteli zarówno ze względu na nowoczesne wyposażenie, jak również na wariabilność ułożenia sali.

 

Zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami sala może zostać wyposażona między innymi w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, telewizor. Na Państwa życzenie kompleksowo przygotujemy spotkanie firmowe łącznie z adekwatnym programem towarzyszącym.

 

Wiemy, że każde spotkanie biznesowe wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę przerw kawowych na pyszną kawę i domowe ciasto oraz przykładowy pakiet lunchowy.

 

Szczegółowe informacje i indywidualne ustalenia:
marketing@wroblowka.com.pl
tel.: +48 33 816 90 72

 

 

    
Spotkania biznesowe

 

Śniadanie z kontrahentem podane na tarasie widokowym, szybki lunch biznesowy w restauracji, czy też nieformalne spotkanie w pubie – dogodna lokalizacja, wysoka jakość oferty, profesjonalna obsługa i kameralna atmosfera – zapewnią każdemu z tych spotkań mocne wsparcie w osiągnięciu sukcesu w rozmowach biznesowych. Do wyboru pozostawiamy salę konferencyjną dla 100 osób oraz zaciszną salę VIP dla 16 osób.

Z przyjemnością spełnimy Państwa dodatkowe oczekiwania – przygotujemy menu z Państwa ulubionej kuchni, zorganizujemy degustację win, zapewnimy oprawę artystyczną.

 

PAŃSTWA SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca