Sala Bankietowa MKA

Krzczonów , małopolskie

132

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Krzczonów

W pobliżu: Myślenice, Pcim, Rabka Zdrój

Adres: Krzczonów 138

Ilość miejsc do: 300

603 463 196, 697 659 949

http://www.mka-sala.pl

Opis

Sala bankietowa MKA, to nowopowstały lokal o wysokim standardzie oferującym profesjonalną organizacje bankietów i konferencji Dobra lokalizacja jaka jest Krzczonów sprawia, że naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy pobliskich terenów, ale też mieszkańcy z Krakowa, Myślenic, Nowego Targu, Nowego Sącza czy Suchej Beskidzkiej.

 

Doświadczenie i analiza rynku, pozwoliła stworzyć nam salę jakiej nie było w okolicy.Nasza sala została zaprojektowana tak, aby każdy z Państwa gości czuł się komfortowo i wyjątkowo. Zaprojektowaliśmy i przemyśleliśmy każdy szczegół, dlatego jest miejsce na spokojną rozmowę, przechowanie swoich rzeczy. Dla smakoszy alkoholi i egzotycznych drinków stworzyliśmy profesjonalny OPEN BAR w którym będą mogli spokojnie degustować zamówione u nas drinki i obserwować bawiących się gości. Jednym z głównych czynników gwarantujących udane wesele, to smaczne potrawy.

 

Ustalone przez Państwa MENU, przygotuje doświadczony szef kuchni, a profesjonalna obsługa zadba żeby niczego nie brakło. Gwarantujemy, że szerokie i solidne stoły będą uginały się od przygotowanych przez nas dań i zakąsek. Mobilny podest dla orkiestry, szatnia to kolejny dowód na to, że nawet w tak wydawałoby się nieistotnej kwestii dostosowujemy się do Państwa wymagań. Teren na którym znajduje się nasz lokal, jest ogrodzony, monitorowany i zamknięty dla osób, które nie są zaproszone na Państwa uroczystość. Jednocześnie duży parking, pozwala na bezpiecznie i swobodne pozostawienie samochodów przez uczestników imprezy.

 

Ponadto dysponujemy apartamentem dla Pary młodej, w którym będą mogli bezpiecznie pozostawić swoje prezenty, zregenerować swoje siły, czy poprawić makijaż. Ściśle współpracujemy z bazami noclegowymi z naszego terenu, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dużą liczbę miejsc noclegowych.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl 

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Sala Bankietowa MKA

Wyjątkowe miejsca

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel