Hotel Koronny

Zamość, lubelskie

136

Informacje o obiekcie

Województwo: lubelskie

Miasto: Zamość

Adres: ul. Koszary 7

Ilość miejsc do: 150

84 677 71 00

http://www.koronny.pl

Opis

Chcemy, aby Hotel Koronny w Zamościu był miejscem wytchnienia i ekskluzywnego odpoczynku dla osób ceniących komfort i wygodę. Czterogwiazdkowy Hotel Koronny usytuowany został w niewielkiej odległości od Starego Miasta Zamościa w zabytkowym budynku na terenie byłych zamojskich koszar wojskowych.

 

Hotel Koronny w Zamościu zaprojektowany został w nawiązaniu do historycznego ekskluzywnego wzornictwa. Właściciele zamojskiego hotelu osobiście zadbali o wyjątkowy charakter obiektu: specjalnie projektowane dywany, ściany obite materiałami najwyższej jakości, kryształowe lampy oraz ręcznie malowane kolumny mają umilać pobyt w Zamościu Gościom Hotelu Koronny Doskonałe wyposażenie sal konferencyjnych Hotelu Koronny, empatyczna zawsze pomocna obsługa oraz wyśmienita kuchnia Restauracji Pasja Hotelu Koronny sprawiają że jest to doskonałe miejsce na organizację konferencji, spotkań firmowych, pobytów służbowych w Zamościu.

 

Nastrojowe wnętrza Restauracji Pasja Hotelu Koronny w Zamościu wyśmienicie nadają się do organizacji wesel, przyjęć poślubnych, chrzcin, komunii, spotkań rodzinnych oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl Dziękujmy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel Koronny

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel