Hotel SPA Faltom ****

Gdynia, pomorskie

155

Informacje o obiekcie

Województwo: pomorskie

Miasto: Gdynia

W pobliżu: Gdańsk, Sopot

Adres: ul. Grunwaldzka 7

Ilość miejsc do: 800

58 78 58 178

http://www.hotel-faltom.com.pl

Opis

Hotel SPA Faltom ****

 

Serdecznie zapraszamy do organizacji konferencji w naszych obiektach. Ich różnorodne usytuowanie umożliwi Państwu dobór odpowiedniego miejsca zgodnie z Państwa preferencjami. Połącz konferencje z pobytem w Centrum Spa & Wellness. Tworzymy indywidualną ofertę konferencji nad morzem, szkolenia trójmiasto. Organizujemy również wideokonferencje.

 

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia zaprasza do Centrum Kongresowo – Szkoleniowego w skład którego wchodzi 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt wysokiej klasy. Sale szkoleniowe dostosowane do każdej ilości osób - od kameralnych spotkań po kongresy do 800 osób. Sale wystawowe i targowe Centrum Kongresowo-Szkoleniowe umożliwia organizację wystaw i targów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2024 m2 powierzchni targowo-wystawienniczej zlokalizowanej na parterze hotelu. Dogodny dostęp do sal, także bezpośrednio z zewnątrz, umożliwia szybki transport materiałów promocyjnych i wyposażenia stoisk.

 

Atutem sal jest możliwość prezentacjii większych eksponatów takich jak samochody osobowe. 2 z sal o pow. 215 i 350 m2, a także antresola, na której znajduje się Restauracja Zielona mogą być niezależnie wykorzystane do organizacji imprez towarzyszących takich jak: seminaria czy wykłady. Business Room wyposażony w komputer, internet, interaktywną tablicę cyfrową, drukarkę, ksero, skaner, stół konferencyjny dla 7 osób doskonale nadaje się na biuro targów. Do dyspozycji organizatorów jest także recepcja z zapleczem.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl Dziękujmy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel SPA Faltom ****

Wyjątkowe miejsca

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel