Dworek Wiktoria

Dolice, zachodniopomorskie

159

Informacje o obiekcie

Województwo: zachodniopomorskie

Miasto: Dolice

Adres: ul. Kolejowa 37

Ilość miejsc do: 160

505-088-503; 91 852-19-83

Opis

Dworek Wiktoria

 

Organizujemy każdą imprezę począwszy od kameralnych uroczystości rodzinnych: urodziny, imieniny, rocznice, Komunie, po wystawne i eleganckie przyjęcie weselne, oraz różne imprezy zorganizowane: konferencje, imprezy tematyczne tj. integracje pracowników, dancingi, wieczory panieńskie i kawalerskie. Każda impreza zorganizowana może być uzupełniona ciepłymi posiłkami ustalonymi indywidualnie do potrzeb gości, wybraną przez Państwa muzyką – za niewielką opłatą – graną przez orkiestrę lub Dj.

 

Ten nowoczesny obiekt posiada profesjonalne wyposażenie do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Obiekt jest profesjonalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada pokój z łazienką dostosowany do wymogów oraz windę, która ułatwia swobodne poruszanie się pomiędzy piętrami budynku. Zaplecze technologiczne Dworek Wiktoria to nowoczesna a zarazem tradycyjna i smaczna kuchnia. Naszą kuchnie prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników. Przyrządzane przez nich dania tworzone są z zamiłowaniem i wszelką starannością. Oferujemy pełen catering na imprezach okolicznościowych tj.: konferencje, urodziny, imieniny, rocznice, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie a także wesela, przyjęcia i inne...

 

Dysponujemy: Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są klimatyzowane! Przestronnymi, nowoczesnymi salami weselnymi na 180 osób Salą bankietową na 36 osób Pokojami o wysokim standardzie każdy posiada łazienkę Apartament dla Pary Młodej z atrakcjami :) Nowoczesne zaplecze gastronomiczne z bogatą ofertą menu Profesjonalny sprzęt do obsługi konferencji, szkoleń, spotkań Wygodnymi miejscami parkingowymi Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl Dziękujmy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dworek Wiktoria

Wyjątkowe miejsca

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel