Hotel Kongresowy

Kielce, Świętokrzyskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Adres: Al. Solidarności 34

Ilość miejsc do: 800
41 332 63 94
http://hotelkongresowy.pl

Opis

Hotel Kongresowy

Organizacja i obsługa konferencji od lat wpisana jest w charakter działalności Kieleckiego Centrum Biznesu. Wieloletnie doświadczenie, na które składają się tysiące zorganizowanych przez nas spotkań, szkoleń, imprez (również o randze międzynarodowej) utrzymuje nas w czołówce branży konferencyjnej.

Zaplecze obiektu pozwala nam na zorganizowanie spotkania w kilkuosobowym, kameralnym gronie, ale także imprezy na 800 osób!

Zapewniamy stały dostęp do Internetu oraz bezpłatny, duży parking dla uczestników konferencji.
W czasie trwania imprezy wszystkie służby hotelowe, gastronomiczne i techniczne są do Państwa dyspozycji!
Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Połączenie w jeden kompleks pomieszczeń biurowych, hotelu, restauracji i sal szkoleniowych zapewnia nieczęsto spotykaną komplementarność w zakresie organizacji spotkań i konferencji. Profesjonalizm, rozwój, otwartość na propozycje, a także szeroki wachlarz możliwości sprawiają, że nieustannie możemy liczyć na pozytywne opinie naszych gości.
Ofertę konferencyjną została wzbogacona o szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak szybkie lunche i przerwy kawowe oraz powierzchnie wystawowe.

Firmy, z którymi współpracujemy od lat doceniają nasz profesjonalizm w organizacji spotkań konferencyjnych czy biznesowych.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kielce. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca