Hotel Secesja

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: Ulica Paulińska 24

Ilość miejsc do: 75
601 434 806, 12 430 74 64
http://www.hotelsecesja.pl/

Opis

Hotel Secesja

Dzisiejszy Kraków, dawna stolica Polski, to z jednej strony nasycony zabytkami niemy świadek polskiej historii i kultury. Z drugiej strony miasto to obecnie jeden z najważniejszych gospodarczo regionów w całej Polsce. Swoiste połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, iż Kraków to wspaniały ośrodek konferencyjny dla środowisk biznesowych czy naukowych. Tylko tutaj sprawna organizacja konferencji, udane szkolenia integracyjne czy uroczyste bankiety, dzięki dużemu doświadczeniu naszego personelu, nabierają zawsze oprawy i doniosłości, która od wieków udziela się każdej z odwiedzającej miasto grupie dyplomatów czy artystów.

 

Dbając o komfort uczestników, jaki niewątpliwie wymusza w dzisiejszych czasach profesjonalna organizacja konferencji, do Państwa dyspozycji oddajemy przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami wnętrza.

 

Nasza główna sala konferencyjna w Krakowie, może pomieścić od 60-ciu do 90-ciu osób w układzie szkolnym, kinowym oraz „w podkowie”.

Dodatkowo, sala konferencyjna wyposażona jest we wszystkie elementy niezbędne do organizacji tego typu przedsięwzięcia:

*flipcharty,

*ekran z rzutnikiem multimedialnym,

*łącze wi-fi

*nagłośnienie.

 

W trosce o klientów zainteresowanych zorganizowaniem międzynarodowych sympozjów, przygotowaliśmy także kabiny symultaniczne, pozwalające na tłumaczenie w czasie rzeczywistym wystąpień zagranicznych gości. Dla firm zainteresowanych wykorzystaniem podczas małych „biznes konferencji” czy rozmów rekrutacyjnych, atutów jakimi dysponuje nasz hotel w Krakowie, przygotowaliśmy dwa luksusowo urządzone apartamenty. Każdy z nich to swoista nieduża sala konferencyjna, którą zaadaptowaliśmy do ugoszczenia dziesięcioosobowej grupy przy jednym stole.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do organizowania konferencji w trzygwiazdkowym hotelu „Secesja” w Krakowie na Kazimierzu. Gwarantujemy kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych, dostosowany do potrzeb catering oraz bardzo dużą elastyczność w zakresie organizacji całego przedsięwzięcia. Z naszej strony, pragniemy zapewnić, iż postaramy się zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca