Restauracja Dworek

Łódź, łódźkie

187

Informacje o obiekcie

Województwo: łódźkie

Miasto: Łódź

Adres: ul. Rogowska 24

Ilość miejsc do: 400

42 659 76 40, 501 085 141

http://restauracjadworek.eu/

Opis

Restauracja Dworek jest miejscem zasługującym na szczególną uwagę wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, polską kuchnię i lubią przebywać w otoczeniu nieskazitelnej natury.

 

Tchnący staropolską gościnnością lokal podkreśla walory miejsca, w które chcemy Państwa zaprosić – ogrodu naszej Restauracji. Ten wyjątkowy w swoim rodzaju park położony z dala od zgiełku miasta daje niepowtarzalną okazję do wypoczynku i znakomitej zabawy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć, spotkań plenerowych i bogata oferta cateringowa pozwalają nam na zapewnienie satysfakcji naszych klientów każdego dnia. Jesteśmy przygotowani na organizowanie imprez plenerowych nawet do 400 osób. Specjalizujemy się w organizowaniu wesel, komunii, świąt rodzinnych, imprez firmowych i przyjęć.

Umiejscowienie Dworku jest bardzo atrakcyjne, w ciszy, pośród drzew, a jednak wystarczająco blisko cywilizacji. Oferujemy: dania w restauracji, obsługę wesel, komuni, imprez rodzinnych, urodzinowych, studniówek, konsolacji, imprez firmowych, uroczyste kolacje, imprezy plenerowe, grill oraz catering.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Dworek

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel