Hotel Efekt Express

Kraków, małopolskie

222

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Kraków

Adres: ul. Opolska 14

Ilość miejsc do: 200

12 614 57 48

http://www.krakowexpress.pl

Opis

Hotel Efekt Express

 

 

Różnorodność naszych w pełni klimatyzowanych sal pozwala na organizację wesel, studniówek, przyjęć z okazji chrztu czy komunii, bankietów firmowych, spotkań biznesowych oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

 

Największym powodzeniem wśród organizatorów imprez cieszy się przeszklona sala Bursztynowa z wyjściem na czynny sezonowo ogródek z parasolami. To świetne miejsce na firmowego grilla. Doskonałą propozycją dla każdego, kto pragnie zorganizować imprezę okolicznościową w Krakowie jest oferta Hotel Efekt Express. Dzięki obecności różnorodnych, w pełni klimatyzowanych sal, wesela, studniówki, przyjęcia rodzinne czy spotkania biznesowe na długo pozostaną w Państwa pamięci. Jednak imprezy okolicznościowe w Hotelu Efekt Express to nie tylko wymienione wyżej przyjęcia.

 

Obsługa hotelu czeka na Państwa sugestie, które z powodzeniem zrealizuje. Jedną z atrakcyjniejszych sal, cieszących się największym zainteresowaniem wśród organizatorów, jest przeszklona sala Bursztynowa. Jeśli zdecydują się Państwo na organizację przyjęcia w tym miejscu w trakcie sezonu letniego udostępniony zostanie dodatkowo ogródek z parasolami połączony z salą. Jest to świetna propozycja na spotkanie klasowe, imprezę integracyjną czy firmowego grilla.

 

Dodatkowo Efekt Express świadczy usługi cateringowe realizowane poza murami hotelu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Chodzi zarówno o drobny poczęstunek jak i bardziej wyszukane propozycje. Wieloletnie doświadczenie obsługi gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy! 

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel Efekt Express

Wyjątkowe miejsca

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja