Dwór Pomorski Luboradza

Barwice, zachodniopomorskie

233

Informacje o obiekcie

Województwo: zachodniopomorskie

Miasto: Barwice

W pobliżu: Szczecinek

Adres: Luboradza 4

Ilość miejsc do: 100

94 712 75 06; 502 727 064

http://www.dworpomorski.pl

Opis

Ośrodek mieści się w dworku z 1903 roku, usytuowanym nad jeziorem Koprzywno, w parku o walorach historycznych na obrzeżach Drawskiego Parku Krajobrazowego. Sam obiekt, podobnie jak ziemie, na których leży, miał burzliwą historię. W tym historycznym duchu utrzymany jest dworek oraz jego otoczenie. Pieczołowicie wykończone w stylu epoki początku XX wieku wnętrza są wyposażone w odrestaurowane, oryginalne sprzęty i meble z tamtych lat.

 

Niepowtarzalny nastrój sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju, ale także spotkaniom i imprezom w intymnej atmosferze, z dala od ciekawskich spojrzeń. Serwowane u nas potrawy zaspokoją zarówno najbardziej wrażliwe podniebienia jak i największe apetyty.

 

Sale Konferencyjne

Na terenie naszego obiektu, znajdują się 2 klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-video, gdzie mogą Państwo przeprowadzić szkolenie dla 100 osób. Gdy zaistnieje potrzeba podziału na mniejsze grupy, do dyspozycji jest mniejsza sala konferencyjna (20 uczestników), a także sala w pałacu mieszcząca ok. 40 osób. Konferencje, przyjęcia, koncerty Pawilon Źródlany - tak nazwany z racji przepływającego obok strumienia mającego początek z pobliskiego źródła na wzgórzu, dysponuje 28 pokojami, 2 salami konferencyjnymi w tym jedną na 100 osób, klimatyzowaną i przygotowaną w pełni do obsługi szkoleń (rzutnik, ekrany, nagłośnienie), drugą na 20 osób oraz klimatyzowaną z profesjonalnym nagłośnieniem salę restauracyjno-balową na 150 osób.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dwór Pomorski Luboradza

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja