Tarnowinka Park

Tarnów, małopolskie

281

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Tarnów

Adres: Budowlana 13

Ilość miejsc do: 160

607 800 507

Opis

Naszym atutem jest położenie w samym centrum Tarnowa, w bardzo spokojnej, oddalonej od ruchu ulicznego okolicy. Na naszych gości czekają dwie sale mieszczące około 200 osób, ogród biesiadny z zadaszonym grillem i placem zabaw, posiadamy również salę VIP. Świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez weselnych, chrzcin, komunijnych, a także półmetki, studniówki, urodziny, imieniny, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie, sylwester i szkolenia firmowe.

 

 

Od lipca 2011 roku dzięki nowemu właścicielowi lokalu Tarnowianka - Park (dawniej Tarnowianka), jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Nasz szef kuchni mający wieloletnie doświadczenie w gastronomii układa menu tak, aby każdy z naszych Gości znalazł coś dla siebie. To sami Państwo decydujecie o jego wyborze.

 

 

Nowością w lokalu jest sala w stylu góralskim, z oddzielnym wejściem dla około 50 osób przeznaczona głównie na zorganizowanie spotkania biznesowego i innych imprez okolicznościowych. W przyszłości planujemy otworzyć restaurację w której zamierzamy serwować rodzinne obiady.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Tarnowinka Park

Wyjątkowe miejsca

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel