Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe KORMORAN w Mierkach

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

319

Informacje o obiekcie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miasto: Olsztynek

Adres: Kołatek 2

Ilość miejsc do: 250

89 519 51 00

http://www.kormoran-mierki.pl

Opis

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach kompleksowo rozwija swoją ofertę starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych grup klientów.

 

Oferując noclegi na Mazurach - jedynym i niepowtarzalnym miejscu zapraszamy do urozmaicenia konferencji, szkoleń czy imprez firmowych pobytem w naszym kompleksie. Oferujemy szereg różnorodnych zabaw terenowych, gier scenariuszowych, zajęć integracyjnych i motywacyjnych, które są podstawą do budowania zgranego zespołu pracowników. Team building jest dziś podstawą prowadzenia skutecznych i efektywnych działań w każdej firmie. Jest konieczny szczególnie tam, gdzie występują problemy w komunikacji oraz problemy z realizacją zadań zespołowych.

 

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy różnorodne zajęcia team buildingowe, które pomogą Państwu zadbać o efektywność, zintegrować i zmotywować swoich pracowników do wspólnego działania. Konferencje i szkolenia Posiadamy rozbudowaną i profesjonalnie wyposażoną bazę konferencyjną. Oferujemy organizowanie konferencji, szkoleń, warsztatów, targów oraz innych spotkań firmowych.

 

Nasze sale pomieszczą od kilku do kilkuset osób w róznych aranżacjach. Zorganizowana i profesjonalana obsługa, serwis kawowy w oparciu o produkty własnej cukiernii, znakomita kuchnia, najwyższej jakości sprzęt (rzutnik, ekran, flipchart), dostęp do Internetu, odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzacja w każdej sali sprawiają, że spotkania zorganizowane w naszym kompleksie są profesjonalnymi wydarzeniami branżowymi.

 

Integracja Zgrany i skutecznie realizujący powierzone mu zadania zespół to jeden z głównych elementów budujących firmę. Dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na organizację imprez integracyjnych z prawdziwego zdarzenia, które nie tylko pomogą wyłonić lidera zespołu, ale sprawdzą jego działanie i reakcje w sytuacjach stresowych lub wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

 

Nasz kompleks oferuje możliwość organizacji takich właśnie imprez. W naszej ofercie znajdują się: regaty kajakowe po jeziorze Plusznem, spływy kajakowe pobliskimi rzekami, wyścigi w łodziach wiosłowych lub wieloosobowych łodziach wikingów, a także zawody wędkarskie z pomostów i zorbing na wodzie.

 

Przygotowaliśmy również szereg zabaw terenowych takich jak: paintball w obszarze leśnym, zjazdy linowe nad naturalnymi wąwozami, strzelanie do tarcz z łuków lub broni gładkolufowej czy broni paintballowej, szereg zajęć teambuildingowych na łące, w basenie, w lesie i na pomostach ze wspólnym witaniem wschodzącego słońca. Zimą oferujemy możliwość organizacji kuligów z prawdziwego zdarzenia, przygotowujemy lodowisko i tor saneczkowy.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe KORMORAN w Mierkach

Wyjątkowe miejsca

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel