Restauracja Orbit

Kraków, małopolskie

339

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Kraków

Adres: ul. Wrocławska 78 A

Ilość miejsc do: 120

12 - 633 - 55 - 38

http://www.orbit.krakow.pl/

Opis

Restauracja „Orbit” położona jest nieco poza centrum Krakowa.

 

Do dyspozycji gości oddano monitorowany parking oraz dwie klimatyzowane sale, a w okresie letnim pokryte strzechą patio. W "Orbicie" proponuje się nie tylko wyszukane dania i najdroższe francuskie wina, ale także tradycyjną polską kuchnię. Oryginalne potrawy i sprawdzone przepisy na pierożki, wyśmienite placki czy naleśniki sprawiają, że kto raz spróbuje będzie chciał spróbować ponownie.

 

Drzwi restauracji stoją otworem dla wszystkich gości, którzy w miłej atmosferze chcą zjeść smacznie i nie koniecznie drogo. O tym, że warto tu przyjechać wiedzą stali bywalcy, a opinię tę z pewnością potwierdzą wszyscy, którzy zechcą spróbować kuchni jaką proponuje rodzina Sosnowskich.

 

O znakomitej kuchni restauracji „Orbit” przekonali się nie tylko okoliczni mieszkańcy regularnie wykupujący obiady dnia, pracownicy biurowi korzystający z usług cateringowych, czy zorganizowane grupy turystów, zaglądające do Krakowa tylko przejazdem, dla których przygotowuje się tu smakowite lunche zabierane do autokarów, ale także właściciele wielu firm poprzez organizację imprez okolicznościowych.

 

 

Goście, chętnie powierzają rodzinie Sosnowskich organizację takich przyjęć jak wigilie firmowe lub bankiety . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, można również skorzystać z oferty zorganizowania przyjęcia w domu klienta czy w plenerze.

 

Dewizą rodziny jest lansowane od dawna hasło: "Drogie czy tanie, ale zawsze smaczne danie!".

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy !

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Orbit

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja