Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

Tyczyn, podkarpackie

361

Informacje o obiekcie

Województwo: podkarpackie

Miasto: Tyczyn

W pobliżu: Rzeszów

Adres: ul. Kielnarowa 386 A

Ilość miejsc do: 334

17 866 13 41

http://www.kielnarowa.wsiz.pl

Opis

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej to nowoczesny kompleks konferencyjno-rekreacyjny położony w pięknym otoczeniu Pogórza Dynowskiego, zaledwie 10 km od Rzeszowa.

 

CTiR to idealne miejsce do organizacji kongresów, konferencji, warsztatów, szkoleń, spotkań integracyjnych, towarzyskich i wypoczynku. Oferujemy Państwu bogate zaplecze gwarantujące kompleksowość świadczonych usług.

 

Zapewniamy bazę dydaktyczną, noclegową, wyżywienie, jak również efektowną oprawę organizowanych przedsięwzięć. Wszystkie sale, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów są klimatyzowane, w pełni wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, a ich aranżacja może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

 

W ramach Centrum Edukacji Międzynarodowej oferujemy reprezentacyjną aulę dla 330 osób, różnej wielkości sale konferencyjne, wykładowe, ćwiczeniowe oraz laboratoria. Dysponujemy 160 miejscami noclegowymi. Posiadamy 3 apartamenty, pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe.

 

Do kompleksu należy również klimatyczna, staropolska karczma "Taberna pod Sosnami", wykonana w całości z drewnianych bali. Jej największym atutem jest swojski klimat, który sprawia, że wszyscy goście czują się u nas swobodnie i komfortowo. Urozmaicony teren rekreacyjny, pozwala na różne formy aktywnego wypoczynku.

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również siłownię, SPA, ośrodek jeździecki z krytą ujeżdżalnią, park linowy oraz poligon paintballowy.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

Wyjątkowe miejsca

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel