Restauracja Maltańska

Poznań, wielkopolskie

379

Informacje o obiekcie

Województwo: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Adres: ul. Warszawska 25

Ilość miejsc do: 90

(061) 877 03 04; 503 089 175

http://www.restauracja-maltanska.pl/

Opis

W Restauracji Maltańskiej w Poznaniu organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa każdy rodzaj przyjęcia - od małego, kameralnego do dużego, zajmującego całą salę Restauracji. Maksymalna ilość osób, jaką możemy przyjąć to 90 osób przy zabawie z tańcami i 150 osób przy największym przyjęciu przy stołach. Minimalna ilość osób nie jest określona - wszystko wynika z aktualnych potrzeb organizatorów. Wszystkie przyjęcia i zabawy łączy to, że ich uczestnicy będą się u nas czuli swobodnie i w sposób nieskrępowany - przy każdej okazji zostaną profesjonalnie obsłużeni i gościnnie przyjęci.

 

Nasza sala zaprojektowana jest tak, żeby przy każdej wielkości imprezy uczestnicy czuli się jak u siebie. Na czas większych imprez, udostępniamy Państwu całą salę. Jeśli chcą Państwo zorganizować średnie lub małe przyjęcie, w razie takiej potrzeby, istnieje możliwość wydzielenia połowy lub mniejszej części sali za pomocą przepierzenia. Pozostała część służy wówczas jako ogólnodostępna sala restauracyjna (w standardowych godzinach otwarcia Restauracji).

 

Do dyspozycji Gości oddajemy w sezonie zadaszony balkon, przybrany naturalną zielenią. Wiemy, że staje się on miejscem spokojniejszych rozmów i chwili oddechu. Jest to również miejsce przeznaczone do palenia tytoniu. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi konfiguracjami sali dla imprez okolicznościowych różnej wielkości. Stosujemy taki sposób ustawienia stołów, żeby otrzymać jak najlepszy kontakt między osobami uczestniczącymi w spotkaniu.

 

W czasie bezpośredniej rozmowy, zaproponujemy Państwu sposób konfiguracji sali odpowiedni do przewidywanej wielkości imprezy czy spotkania. Możemy służyć Państwu radą, popartą naszym wieloletnim doświadczeniem. Koszt wynajmu sali zawiera się w cenie wybranego przez Państwa menu. Poniżej prezentujemy przykładowe możliwości konfiguracji sali Restauracji Maltańskiej. Na grafikach są zaznaczone najważniejsze punkty.

 

Ostateczna konfiguracja zależy od wielkości imprezy oraz ustaleń, które pojawią się po naszej bezpośredniej rozmowie. Nie narzucamy rozwiązań - wszystko zależy od rodzaju przyjęcia lub zabawy oraz Państwa upodobań.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Maltańska

Wyjątkowe miejsca

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja