Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

Kraków, małopolskie

496

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Kraków

Adres: ul. Gołębia 4

Ilość miejsc do: 90

12 430 24 32

http://kawaleria.com.pl/

Opis

Kawaleria to odpowiednia restauracja na spotkanie w większym gronie ze względu na przestronne wnętrza i doskonałą lokalizację w centrum Krakowa. Interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż żywa wydaje się dawna Polska i jej obyczaje uatrakcyjnią charakter każdego spotkania.


Dysponujemy trzema salami, z czego dwie największe są klimatyzowane. Nasza największa sala zwana Galerią - ze względu na dużą ilość fotografii oraz przeszkolony dach jest idealna dla około 90 osób, które razem mogą zasiąść w jednym miejscu. Pozostałe dwie sale w tym jedna z przestronnym barem pozwalają na różnoraką aranżację w zależności od charakteru organizowanego spotkania. Łącznie możemy przyjąć 145 osób, bankiety w formie stojącej organizujemy nawet do 180 osób.


Istnieje możliwość wydzielenia miejsca na parkiet lub prezentację z użyciem rzutnika. Imprezy świąteczne (wigilijne i wielkanocne), wystawne bankiety, konferencje organizujemy od wielu lat z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem.


W sezonie letnim doskonałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w Państwa pamięci.


Oczywiście jak przystało na Kawalerię proponujemy kuchnię polską, a naszą ideą jest łączenie tradycyjnych smaków dworów szlacheckich ze współczesnymi trendami. W zależności od charakteru spotkania serwujemy dania w formie stołu szwedzkiego, koktajlu bądź wystawnej kolacji. Kawalerzyści słynęli z pasji do dobrego jedzenia i niebanalnych trunków, co stało się naszą myślą przewodnią.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 


W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

 

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel