Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Gołębia 4

Ilość miejsc do: 90
12 430 24 32
http://kawaleria.com.pl/

Opis

Kawaleria to odpowiednia restauracja na spotkanie w większym gronie ze względu na przestronne wnętrza i doskonałą lokalizację w centrum Krakowa. Interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż żywa wydaje się dawna Polska i jej obyczaje uatrakcyjnią charakter każdego spotkania.

 

Dysponujemy trzema salami, z czego dwie największe są klimatyzowane. Nasza największa sala zwana Galerią – ze względu na dużą ilość fotografii oraz przeszkolony dach jest idealna dla około 90 osób, które razem mogą zasiąść w jednym miejscu. Pozostałe dwie sale w tym jedna z przestronnym barem pozwalają na różnoraką aranżację w zależności od charakteru organizowanego spotkania. Łącznie możemy przyjąć 145 osób, bankiety w formie stojącej organizujemy nawet do 180 osób.

 

Istnieje możliwość wydzielenia miejsca na parkiet lub prezentację z użyciem rzutnika. Imprezy świąteczne (wigilijne i wielkanocne), wystawne bankiety, konferencje organizujemy od wielu lat z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 

W sezonie letnim doskonałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w Państwa pamięci.

 

Oczywiście jak przystało na Kawalerię proponujemy kuchnię polską, a naszą ideą jest łączenie tradycyjnych smaków dworów szlacheckich ze współczesnymi trendami. W zależności od charakteru spotkania serwujemy dania w formie stołu szwedzkiego, koktajlu bądź wystawnej kolacji. Kawalerzyści słynęli z pasji do dobrego jedzenia i niebanalnych trunków, co stało się naszą myślą przewodnią.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

 

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca