The Bonerowski Palace*****

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Św. Jana 1 / Rynek Główny 42

Ilość miejsc do: 60
+48 694-440-199
http://www.palacbonerowski.pl/

Opis

The Bonerowski Palace*****

Oferta konferencyjna Posiadamy szerokie możliwości organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów i imprez firmowych.

Do dyspozycji oddajemy dwie nowoczesne, klimatyzowane i stylowo urządzone sale konferencyjne z pięknym widokiem na Rynek Główny.

Sala Królewska o powierzchni 84 m², jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkań biznesowych, sympozjów naukowych oraz bankietów. Zdobiona jest oryginalnymi freskami, a z okien można podziwiać piękny widok na Rynek Główny.

Natomiast Sala Książęca ma powierzchnię 34 m², jest stworzona z myślą o kameralnych spotkaniach i konferencjach prasowych. Obydwie sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran oraz mikrofon i nagłośnienie, a także dostęp do szybkiego Internetu. Profesjonalny personel The Bonerowski Palace czuwa nad organizacją i przebiegiem wydarzeń, aby zapewnić pełnię satysfakcji.

Doskonała lokalizacja, dwie sale konferencjne, wielofunkcyjne, nowoczesne i elegancko urządzone, catering na najwyższym poziomie i fachowa obsługa to zalety The Bonerowski Palace, które są składowymi powodzenia organizowanych u nas eventów.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca