Hotel Resident Rene

Ustka, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Ustka
Adres: ul. Nałkowskiej 1

Ilość miejsc do: 150
516 963 000
http://rene.ustka.pl/

Opis

Hotel Resident Rene

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej restauracji ” MORSKIE OPOWIEŚCI „ znajdującej się na parterze.

Posiadamy dwie sale:

  • Duża sala restauracyjna mogąca pomieścić 150 osób
  • Sala bankietowa przewidziana na 40 osób.

Aranżacja sali restauracyjnej nawiązuje do tematyki morskiej. Fale na suficie, kra nad częścią wypoczynkowo – taneczną, kolorystyka oraz zastosowane detale ze stali nierdzewnej mają za zadanie stworzyć klimat okrętu. Pragniemy Państwu zaproponować nie zwykłe proste dania, ale prawdziwe opowieści o jedzeniu, w myśl nazwy restauracji – Morskie Opowieści.

Sala podzielona jest na dwie części – Pierwsza cześć to stoły przeznaczone do spożywania posiłków, druga, to część typowo rekreacyjno – wypoczynkowa, gdzie siedząc na wygodnych kanapach mogą Państwo wypić kawę, czy inny napój serwowany przez Bar, słuchając muzyki, lub korzystając z umieszczonego tu wielkoformatowego telewizora. Sala jest klimatyzowana oraz ogrzewana. Ponadto sala dysponuje tarasem umożliwiającym konsumpcję na świeżym powietrzu. Tu także dostępne będą wyroby z własnej wędzarni, oraz będzie możliwość skorzystania z grilla.

Sala bankietowa – z możliwością wykorzystania jako Sali konferencyjnej wyposażona jest w telewizor oraz projektor. Nasze sale restauracyjne mają za zadanie umożliwić Państwu spędzenie czasu nie tylko przy posiłku, ale także spędzenie wolnego czasu w trakcie dnia oraz miłych wieczorów tanecznych.

Latem restauracja oraz ogródek restauracyjny w dzień tętni życiem, natomiast nocą iluminacja świetlna całego obiektu sprawia, że poczujecie się Państwo w bajecznej atmosferze podczas romantycznej kolacji we dwoje. Profesjonalna obsługa kelnerska zaproponuje Państwu doskonałe dania i wina z naszej karty. Restauracja przygotowana jest na specjalne oferty, aby wspólnie z Państwem uczcić wyjątkowe okazje. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela, konferencje, spotkania integracyjne oraz inne atrakcje.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Ustka. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca