Grube Ryby

Zabierzów, małopolskie

587

Informacje o obiekcie

Województwo: małopolskie

Miasto: Zabierzów

W pobliżu: Krzeszowice, Kraków

Adres: Śląska 57

Ilość miejsc do: 130

512 363 634

http://www.gruberyby.pl/

Opis

Grube Ryby

 

 

 

Doskonałe miejsce na Imprezy firmowe i eventy

 

 

Restauracja Grube Ryby to idealne miejsce na organizację imprez firmowych. Nasza bogata oferta i wieloletnie doświadczenie, sprawią że będzie to niezapomniane wydarzenie.

 

Nasi kucharze przygotują pyszne dania wedle Państwa życzeń a wykwalifikowani kelnerzy zadbają o to, ażeby wszyscy goście zostali możliwie jak najszybciej obsłużeni.

 

Do państwa dyspozycji oddajemy całą restaurację wraz z otaczającym ją ogrodem. Maksymalna ilość osób jaką jesteśmy w stanie gościć to 130.

 

W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie dostosować ułożenie i rozmieszczenie stolików. Nasze nowoczesne i rozbudowane zaplecze gastronomiczno-techniczne pozwala na obsługę wszystkich gości na najwyższym możliwym poziomie.

 

 

Jesteśmy jedną z nielicznych restauracji, świadczących tak kompleksową obsługę imprez firmowych, pikników czy też bankietów.

 

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi zespołami muzycznymi oraz DJ-ami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu i Państwa gościom oprawę muzyczną na wysokim poziomie. Jeśli mieliby państwo ochotę na fotograficzne uwiecznienie imprezy, to również w tym zakresie jesteśmy w stanie pomóc.

 

Jako restauracja przodująca w realizacji imprez firmowych w pobliżu Krakowa, wciąż dostosowujemy i ulepszamy naszą ofertę tak, aby świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie związane z organizowaną imprezą.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjne ceny na wszystkie warianty oferty imprez firmowych, nie tracąc na jakości świadczonych przez nas usług.

 

Swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele firm i przedsiębiorstw, mamy nadzieję że również Państwa firma zagości w naszych progach.

 

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo pytania, to prosimy o kontakt.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Grube Ryby

Wyjątkowe miejsca

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja