Aura Nova

Tyczyn, podkarpackie

592

Informacje o obiekcie

Województwo: podkarpackie

Miasto: Tyczyn

W pobliżu: Rzeszów, Łańcut, Dynów

Adres: Borek Stary 84 D

Ilość miejsc do: 250

604 422 771; 795 268 721

http://www.auranova.pl/

Opis

Aura Nova

 

 

 

Aura Nova to przede wszystkim restauracja, chociaż wolimy myśleć o sobie jako o miejscu spotkań. Tych formalnych i tych nieformalnych, biznesowych i przyjacielskich. To także miejsce, którego aura zapadnie Państwu głęboko w pamięć.

 

 

 

PEWNOŚĆ UDANYCH SPOTKAŃ

 

 

Aura Nova zapewnia idealne warunki do organizacji nie tylko spotkań biznesowych, ale także konferencji, sympozjów czy szkoleń.

 

Oddalenie od miasta, zapewnia spokój oraz kameralną atmosferę, które pomagają w skupieniu i pracy. Z kolei interesujące widoki roztaczające się z tarasu, pomagają odprężyć się w chwilach przerwy przy filiżance aromatycznej kawy.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie niezależne od siebie sale, mogące pomieścić: 100 osób (Sala Kameralna) i 150 osób (Sala Bankietowa).

 

Są w pełni wyposażone i spełniają wymogi konferencyjne. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni oraz oznakowania jej logiem organizatora.

 

Nasza kuchnia oferuje przerwy kawowe, lunche, bufet szwedzki, lunche serwowane, konferencje z bankietem i wiele innych. Natomiast chwile wolne od wytężonej pracy będą Państwo mogli mile spędzić przy doskonale zaopatrzonym Lobby Barze.

 

Podczas organizowania wszelkiego rodzaju eventów, do Państwa dyspozycji pozostanie nasz profesjonalny koordynator, który służyć będzie Państwu radą i pomocą.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Aura Nova

Wyjątkowe miejsca

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja