Restauracja u Jakuba

Pruszcz Gdański, pomorskie

606

Informacje o obiekcie

Województwo: pomorskie

Miasto: Pruszcz Gdański

W pobliżu: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Adres: ul. Wojska Polskiego 9

Ilość miejsc do: 150

58 625 25 82; 602 249 828

http://www.ujakuba.eu/

Opis

Restauracja u Jakuba

 

 

 

Witamy Państwa w restauracji  „u JAKUBA”.  To niezwykłe miejsce gdzie dobra kuchnia łączy się z magią niepowtarzalnego klimatu  i wystroju wnętrz. Dobra lokalizacja restauracji, stylizowanej na charakterystyczny dla rejonu Pruszcza Gdańskiego  XIX w dom podcieniowy, położonej nad historycznym kanałem Raduni , bezpośrednio przy Szlaku bursztynowym, prowadzącym do położonej niedaleko faktorii rzymskiej oraz bliskie sąsiedztwo zabytkowego XIV w. kościoła czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym i wyjątkowym. U nas odnajdziecie Państwo  harmonię smaku ukrytą w  tradycji  kuchni staropolskiej.


W tym niezwykłym miejscu będziecie mieli  Państwo również niejedną okazję uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych Pruszcza Gdańskiego. Wernisaże, koncerty, wieczory kulturalne, pokazy i prezentacje sztuki kulinarnej- to wszystko możecie odkryć w naszych progach. Przez cały czas pobytu w murach naszej restauracji będzie Państwu towarzyszył „duch karczmarza Jakuba”, którego legenda została opowiedziana na kartach naszego niezwykłego MENU.

 

 

Dysponujemy w naszym lokalu dwoma salami.

 

Sala restauracyjna na parterze, pięknie zdobiona rzeźbionymi elementami z drewna i stylizowanym kominkiem  pozwala przy dźwiękach fortepianu i smaku wykwintnej kuchni na miły wypoczynek. Z sali tej możecie Państwo przejść  bezpośrednio na dwa przylegle tarasy ze stolikami i parasolami gdzie w ciepłe i słoneczne dni będziecie mogli rozkoszować się pięknem otaczającej naszą restaurację przyrody.

 

Do sali bankietowej na piętrze budynku, utrzymanej w stylu decoupage, poprowadzą Państwa marmurowe stopnie nad którymi będziecie mogli podziwiać piękne obrazy. Sala ta oddaje do dyspozycji naszym gościom  duży i pięknie  rzeźbiony bar, w których będzie można skosztować rozmaitych trunków z różnych stron świata. Bezpośrednie połączenie sali z kuchnią pozwoli Państwu na korzystanie również tutaj z pełnej oferty restauracyjnej  naszego lokalu.

 

 

Restauracja U Jakuba dysponuje ilością 150 miejsc dla gości na sali bankietowej oraz 120 miejscami na sali restauracyjnej.  

 

Dbamy o to by każdy gość naszego lokalu czuł się u nas komfortowo. Wychodząc na przeciw klientom z małymi dziećmi zapewniliśmy naszym milusińskim krzesełka dziecięce, przewijak oraz kącik zabaw.

 

 

 


Serdecznie zapraszamy

Barbara i Ryszard Mizera

 

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja u Jakuba

Wyjątkowe miejsca

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel