Pałac Żelechów Spa and Wellness

Żelechów, mazowieckie

646

Informacje o obiekcie

Województwo: mazowieckie

Miasto: Żelechów

W pobliżu: Garwolin, Warszawa, Radom, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Lublin

Adres: Piłsudskiego 36

Ilość miejsc do: 250

25 682 03 60; 609 005 670

http://www.palaczelechow.eu/

Opis

Pałac Żelechów Spa and Wellness

 

 

Pałac Żelechów jest idealnym miejscem na organizacje przyjęć weselnych, oddalony od Warszawy zaledwie o 87 km. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. 75 luksusowo wyposażonych, szykownie zaaranżowanych pokoi i apartamentów, mogących przyjąć 170 Gości, zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą. Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci – z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano - hotel przyjazny rodzinie i dzieciom.

 

 

 

Konferencje pod Warszawą

Mazowieckie Centrum Konferencyjne - idealne miejsce na konferencje

 

 

Pałac Żelechów to profesjonalne Centrum Konferencyjne pod Warszawą, obsługujące konferencje, bankiety, prezentacje i szkolenia. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, zarówno dla kilku osób jak również dla grup do 150 uczestników. Połączenie historycznego, polskiego anturażu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi stanowi niecodzienny kolaż, inspirujący organizatorów imprez. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i mają dostęp światła dziennego. Wyposażone są w profesjonalny multimedialny sprzęt na najwyższym technologicznym poziomie.

 

 

W Pałacu Żelechów znajdują się 2 sale konferencyjne wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Istnieje możliwość połączenia tych sal w jedną o łącznej powierzchni 236m² w celu dopasowania przestrzeni do rodzaju wydarzenia. Sale są klimatyzowane i posiadają wbudowane projektory multimedialne oraz ekrany. Najbardziej kameralne i wyjątkowe spotkania odbywają się w klimatycznej bibliotece zlokalizowanej w samym pałacu. Okna z sali wychodzą na piękny 8 hektarowy park wypełniony pomnikami przyrody. W podziemiach obiektu znajduje się dodatkowa sala o powierzchni 290m², która jest najczęściej wykorzystywana do organizacji spotkań wieczornych, kolacji oraz bankietów. Wystrój sali nawiązuje do klimatu XVIII wiecznego pałacu dlatego też wszyscy uczestnicy czują się w tym miejscu wyjątkowo.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Pałac Żelechów Spa and Wellness

Wyjątkowe miejsca

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel