Dwór Kębłów

Piaski, lubelskie

727

Informacje o obiekcie

Województwo: lubelskie

Miasto: Piaski

W pobliżu: Lublin

Adres: Piaski Wielkie 31

Ilość miejsc do: 280

575 350 550

http://dworkeblow.pl/

Opis

Dwór Kębłów

 

 


Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka, ale problemy związane z organizacją przyjęcia weselnego potrafią przyćmić radość tego dnia. Pozwólcie więc Państwo, że to my zajmiemy się wszystkim.


Nasza firma organizuje wesela oraz przyjęcia do 300 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne klimatyzowane sale: Restauracyjną oraz Taneczną, które przepięknie udekorowane będą czekać na Młodą Parę i Jej Gości. Specjalną atrakcją jest duży taras na świeżym powietrzu idealny na zorganizowanie grilla lub przyjęcia na świeżym powietrzu.


Na odpoczynek po szalonej zabawie można udać się do malowniczego parku, aby pospacerować lub przysiąść w cieniu starodrzewu. Dodatkowym udogodnieniem jest duży parking. Dla pełnego komfortu gości posiadamy w wysokim standardzie bazę hotelową. Cały obiekt jest ogrodzony oraz pod dozorem.

 

W Naszym obiekcie oprócz wesel zorganizujemy Państwu również integrację, przyjęcie, konferencje lub bal dla Waszej firmy. Rozmieszczenie sal pozwoli na dogodne usytuowanie gości w zależności od wielkości organizowanego przyjęcia. Posiadamy do dyspozycji dwa rodzaje stołów; okrągłe jak i prostokątne w zależności od charakteru przyjęcia.

 

 

Doświadczona fachowa, obsługa postara się sprostać Państwa oczekiwaniom na wymarzone przyjęcie. Przy letnich gorących temperaturach nasza klimatyzacja zaspokoi każdego gościa w czasie imprezy a zimą ciepłe nawiewy pozwolą utrzymać oczekiwany klimat na sali. Na specjalne życzenie, przyjęcie może przyjąć formę pikniku, letniego grillowania a nawet ogniska w ogrodzie lub parku.

 

 


W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dwór Kębłów

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel