Hotel i Dworek 1885

Ostrzeszów, Wielkopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Ostrzeszów
Adres: ul. Kaliska 7/9

Ilość miejsc do: 120
62 730 95 50
http://www.dworek.net.pl/

Opis

Hotel i Restauracja „Dworek 1885”

 

 

Konferencje, szkolenia, spotkania…

 

 

Drodzy Goście!

 

Atrakcyjne położenie, bliskość pięknych, starych lasów, wspaniała przyroda i czyste powietrze sprawiają, że nasz Hotel Dworek to wymarzone miejsce do organizowania wszelakich spotkań biznesowych, konferencji oraz wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości. Za wyborem naszego ośrodka przemawia jednak nie tylko jego doskonała lokalizacja, ale przede wszystkim to, że w pełni profesjonalnie, z dbałością o wszelkie szczegóły realizujemy Państwa zamówienia, nawet te najbardziej wyszukane. Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko wyjątkowy zespół, ale także nowoczesne i bogato wyposażone wnętrza. W naszym Hotelu mają Państwo do dyspozycji pięć różnych sal, z których każda ma inną wielkość i które można dostosować do indywidualnych zamówień i potrzeb. Każda z sal jest wyposażona w nowoczesną technologię, tak że bez problemu i na wysokim poziomie urządzicie Państwo u nas spotkania biznesowe czy konferencje bądź szkolenia.

Proponujemy Państwu dwa klasyczne ustawienia sal wraz sugerowaną ilością osób dla poszczególnego układu. Niezależnie od naszych sugestii, każdą z sal można dowolnie zaadaptować według Państwa życzeń i oczekiwań.

 

Sale są w pełni klimatyzowane oraz posiadają dźwiękoszczelne okna.
Dodatkowo wyposażone są w stałe łącze internetowe, rzutnik multimedialny oraz flipcharty.
Konferencje biznesowe, naukowe, prelekcje, spotkania panelowe, promocje książek czy nowych produktów, wieczory kulturalne, bankiety, prezentacje firm i strategii marketingowych czy innych spotkań, skierowanych i do zaproszonego grona, i do szerokiej publiczności – na wszystkie tego typu spotkania sale naszego hotelu są doskonałym miejscem. Oczywiście, zawsze, według Państwa uznania, każdą z oferowanych sal możemy przystosować do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Jeśli szukacie Państwo idealnego otoczenia dla ekskluzywnej konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy jakichkolwiek innych spotkań bądź imprez, Hotel Dworek z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Sprostamy wszystkim Państwa potrzebom i wymaganiom.

 

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się z recepcją hotelu pod nr tel. 062/730-95-50. Pod tym numerem możecie też Państwo składać zamówienia.

 

 

Życzymy udanego pobytu
Zespół Hotelu Dworek

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl, Dziękujemy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca