Dworek Leśna Cisza

Rzeszów, podkarpackie

764

Informacje o obiekcie

Województwo: podkarpackie

Miasto: Rzeszów

W pobliżu: Rzeszów

Adres: Wiercany 114

Ilość miejsc do: 180

795 203 407

http://www.lesna-cisza.pl/

Opis

Dworek Leśna Cisza

 

 

Serdecznie zapraszamy do pięknego dworku Leśna Cisza, który znajduje się w Wiercanach w powiecie ropczycko-sędziszowskim na Podkarpaciu. W uroczym dworku wkomponowanym w piękną przyrodę organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, bankiety, komunie i spotkania firmowe.

 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowy dworek o niepowtarzalnym uroku, który jest wyposażony w parking, dodatkową salą taneczną na wolnym powietrzu i miejscami noclegowymi. Lokal może pomieścić nawet 180 gości.

 

 

Jednym z wielu atutów przybycia do nas jest cisza, gdyż dworek znajduje się na uboczu, kilkaset metrów od domostw. Dworek otacza piękna przyroda. Wkomponowany jest w leśne poszycie i otoczony łanami zbóż, które latem są żółte niczym słońce. Dodatkowym urokiem są piękne pagórki i wzniesienia. Piękno przyrody sprzyja miłemu spędzeniu czasu w Dworku Leśna Cisza, a imprezy tam organizowane nabierają jeszcze większego uroku. Cała miejscowość Wiercany, w której znajduje się dworek, cechuje się pięknym krajobrazem przyrodniczym. Brak przemysłu ciężkiego w najbliższych okolicach, sprawia, że środowisko naturalne miejscowości jest bardzo czyste, a tym samym posiada walory rekreacyjne i zdrowotne. Przez Wiercany przepływa rzeka Bystrzyca – dopływ Wielopolki.

 

 

Dotarcie do miejscowości Wiercany nie jest trudne, gdyż posiada ona dogodne połączenia komunikacyjne. Dwór jest na uboczu, jednak w ciągu kilku minut można dotrzeć do pobliskiego miasta jakim jest Sędziszów Małopolski. Do najważniejszego miasta województwa Podkarpackiego, jakim jest Rzeszów dzieli odległość około 25 km, dzięki czemu bardzo szybko można dotrzeć na lotnisko czy też kolej z międzynarodowymi połączeniami.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dworek Leśna Cisza

Wyjątkowe miejsca

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel