Restauracja Marina

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

841

Informacje o obiekcie

Województwo: lubuskie

Miasto: Gorzów Wielkopolski

Adres: Al.11-go Listopada 91 k

Ilość miejsc do: 55

+48 602 435 450

http://marinagorzow.pl/

Opis

Restauracja Marina

 

 

Marina Gorzów to nie tylko Przystań wodna, to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów i spotkań biznesowych. Posiadamy trzy sale mogące pełnić funkcję sal konferencyjnych. Największa na około 55 osób zlokalizowana w budynku restauracyjnym i dwie mniejsze na około 20-30 osób. Jedna z mniejszych sal znajduje się w budynku przy samej przystani,umożliwia to przeprowadzenie spotkań w zacisznym, malowniczym miejscu , ponadto obiekt ten wyposażony jest w salę bilardową i dwa apartamenty których wynajęcie to koszt 450 zł/ za jeden na dobę. Wynajęcie obiektu to koszt 1200 zł na dobę. Na spotkania biznesowe ( ok 8-10 godzin) to koszt 500 zł.

 

 

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nieodpłatnie sprzęt umożliwiający przeprowadzenie konferencji: rzutnik ekran mikrofony bezprzewodowe przewodowe i odpowiedni sprzęt audio.

 

 

Spotkania Biznesowe organizujemy w specjalnie zaaranżowanych na potrzeby naszych gości trzech salach konferencyjnych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również przestronną salę z widokiem na przystań wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny , wygodnymi sofami i wspaniałym aneksem kuchennym.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Marina

Wyjątkowe miejsca

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja