Hotel 3 Trio Białystok

Białystok, Podlaskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Adres: ul. Hurtowa 3

Ilość miejsc do: 300
48 85 745 40 50
http://www.hotel3trio.pl/

Opis

Hotel 3 Trio Białystok

 

 

 

Idealne miejsce na Twoją konferencję? Białystok!

 

 

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Hotelu 3 Trio to osiem klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, o niebanalnym, nowoczesnym wystroju wnętrz.
Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt niezbędny do efektownego przeprowadzenia prezentacji czy konferencji – projektory, system nagłośnienia, mikrofony, monitory i flipcharty. Na życzenie organizatorów zadbać możemy o dodatkowe wyposażenie w zależności od potrzeb danej konferencji. W obiekcie dostępne jest szybkie łącze WiFi.

Udostępniamy 792 m2 powierzchni konferencyjnej, która może przyjąć do 700 osób. Zaletą wszystkich naszych wnętrz jest ich naturalne oświetlenie z możliwością pełnego zaciemniania.

 

Nasze sale konferencyjne w mieście Białystok wybierane są przez polskie i zagraniczne firmy. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, których pozytywne opinie najlepiej dokumentują nasze doświadczenie w zakresie organizacji konferencji w Białymstoku.

 

Naszą najbardziej reprezentatywną salą jest sala konferencyjna Glamour o powierzchni 206 m2 i wysokości czterech metrów, na którą można wjechać wozem strażackim przez drzwi o wymiarach 3×4 m. Sala Glamour posiada własne patio i przestronny ogród, idealny na garden party.

 

Jako jedyny hotel w Białymstoku posiadamy wideoterminal full HD do obsługi wideokonferencji poprzez szyfrowane łącze – doskonałe narzędzie do przeprowadzania rozmów, posiedzeń i negocjacji na odległość.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca