Hotel Styl 70

Piasek , Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Piasek
Adres: ul. Studzienicka 58

Ilość miejsc do: 100
32 449 30 00; 669 786 000
http://hotelstyl70.pl

Opis

Hotel Styl 70***

 

 

Serdecznie zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń oraz wszelkich imprez firmowych w Hotelu Styl 70 w Piasku k. Pszczyny. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez dla firm pozwala nam tak komponować każdą ofertę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonała lokalizacja w samym sercu Śląska przy DK1 na przecięciu tras Katowice – Cieszyn i Żory – Oświęcim gwarantuje łatwy dojazd dla uczestników z różnych rejonów województwa i kraju.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną dla max 110 osób. W cenę wynajmu sali wliczony jest rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, zaciemnienie, wskaźnik laserowy, internet oraz przedłużacz. Co istotne przy sali znajduje się widne foyer z zapleczem sanitarnym, dostępne tylko dla uczestników spotkania.

 

Dla mniejszych grup (do 30 osób) proponujemy alternatywnie organizację szkolenia w małej sali restauracyjnej Minima, którą adaptujemy do potrzeb konkretnej grupy. Również w tym przypadku wyposażenie sali otrzymują Państwo w cenie. Sala posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz, z którego w trakcie przerw mogą swobodnie korzystać uczestnicy spotkania.

 

Organizację szkolenia lub konferencji można rozwinąć o dodatkowe atrakcje integracyjne, wieczór tematyczny lub klasyczny bankiet. Szeroka infrastruktura hotelu pozwala nam zarówno na realizację aktywności w terenie, jak również w jednej z naszych sal:

 

  • dużej sali restauracyjnej Maxima z wyjściem na taras (sala przeznaczona dla max 100 osób),
  • małej sali restauracyjnej Minima z osobnym wyjściem na zewnątrz (sala przeznaczona dla max 40 osób);
  • Klubu 70 ze stołem do bilarda, piłkarzykami i osobnym wyjściem na zewnątrz (sala przeznaczona dla max 60 osób),
  • Domku Myśliwskiego zlokalizowanego nad stawem, kilkadziesiąt metrów od budynku głównego – idealnego m.in. przy organizacji imprez grillowych (sala przeznaczona dla max 50 osób).

 

 

Każda oferta przygotowywana jest z dbałością o każdy szczegół przy uwzględnieniu wszelkich potrzeb i sugestii naszych Klientów. Dzięki temu każde spotkanie w Hotelu Styl 70 należy do udanych. Zachęcamy do składania zapytań.

 

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca