Weranda Catering & Events

Poznań, wielkopolskie

918

Informacje o obiekcie

Województwo: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Adres: ul. Paderewskiego 7

Ilość miejsc do: 200

519-340-881

http://catering.werandafamily.com/

Opis

Weranda Catering & Events

 

 

organizujemy catering na konferencję i szkolenie, zatroszczymy się o wyjątkowe jedzenie oraz odpowiedni nastrój podczas uroczystych bankietów, zadbamy o niepowtarzalną atmosferę oraz podniebienia na spotkaniach firmowych. Specjalnie dla Państwa stworzymy odpowiednią koncepcję tematyczną oraz scenariusz pełen wyszukanych atrakcji i oryginalnych niespodzianek, które dodadzą smaku niejednemu biznesowemu spotkaniu.

 

 

Catering na szkolenia i konferencje

 

By umysły uczestników szkolenia czy konferencji pracowały jak należy, niewątpliwie trzeba zapewnić im niezbędne paliwo, czyli jedzenie.

Najczęściej catering na szkolenia i konferencje przygotowujemy w postaci przerwy kawowe oraz lunchu. Z przyjemnością podejmiemy się także cateringu w postaci koktajlu czy bankietu. Nasze szerokie menu przekąsek oraz deserów z pewnością urozmaici i osłodzi każde spotkanie.

 

 

Spotkanie firmowe / Wigilia firmowa / Bankiet / Gala / Jubileusz

 

Na powodzenie każdego spotkania firmowego składa się wiele czynników, ale najważniejsze to: dobrze dobrane miejsce, oprawa oraz catering. Z naszym doświadczeniem uważamy się za specjalistów w tej dziedzinie.

 

 

Impreza plenerowa

 

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa catering na spotkanie na świeżym powietrzu we wskazanym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas miejscu.

 

Ogród firmowy, park, polana nad jeziorem, stadnina koni, pole piknikowe to najlepsze miejsca na organizację imprezy plenerowej w sezonie letnim. Nastrojowe dekoracje, niebanalna oprawa piknikowa, menu grillowe, owoce sezonowe – jednym słowem odpowiedni catering na plener. Z Werandą Catering & Events zawsze świeżo i soczyście!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Weranda Catering & Events

Wyjątkowe miejsca

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel