Natura Park

Ostrowo, pomorskie

919

Informacje o obiekcie

Województwo: pomorskie

Miasto: Ostrowo

W pobliżu: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Władysławowo, Jastrzębia Góra

Adres: Łowiecka 18

Ilość miejsc do: 180

501 025 911

http://www.domki.natura-park.pl/

Opis

Natura Park

 

Natura Park to ośrodek wypoczynkowy nad morzem w sercu kaszubskiego lasu. Jest znakomitym miejscem wypoczynku, gdzie można oderwać się od codziennych trosk.

 

Fantastycznie będą się tu czuły osoby ceniące ciszę i bliski kontakt z przyrodą, bowiem ośrodek położony jest na skraju lasu, w oddaleniu od ruchliwych ulic i turystycznego zgiełku. Właśnie dlatego, tak często zaglądają tu zwierzęta - wiewiórki hasają między domkami, a tuż za ogrodzeniem można dostrzec biegające sarny czy zające. Sikorki, słowiki i drozdy wyśpiewują najpiękniejsze arie, specjalnie dla gości ośrodka.

 

Natura Park to perfekcyjne połącznie naturalnego środowiska, z nowoczesnym, komfortowym wyposażeniem ośrodka. Apartamenty, domki i pokoje hotelowe wyposażone są na wysokim poziomie, wszędzie znajduje się bezprzewodowy internet i telewizja. Ośrodek jest monitorowany i ma całodobową ochronę. Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia z dużym tarasem, w której można usiąść na popołudniowe pogaduchy i "małe co nieco".

 

TężniaW Natura Park nie brakuje również atrakcji, aby nasi goście zapomnieli o znaczeniu słowa „nuda”. Obojętnie czy to dzieci czy dorośli, w słońcu czy podczas deszczu, każdy znajdzie ciekawe zajęcie dla siebie. Jakie to atrakcje? Zajrzyj TUTAJ

 

Położenie


Ośrodek Natura Park mieści się Ostrowie, w województwie pomorskim, niedaleko Jastrzębiej Góry. Jest to niewielka, bardzo bezpieczna miejscowość, wolna od zgiełku i hałasu, który panuje
w większości wypoczynkowych ośrodków. Tutaj wszędzie jest blisko i wszystko jest pod ręką.

 

Ostrowo usytuowane jest na popularnej trasie Karwia – Władysławowo, zaledwie 5 kilometrów od Jastrzębiej Góry i niecałe 60 kilometrów od Sopotu.

 

Natura Park mieści się przy lesie, zaledwie 1 000 metrów od rozległej, szerokiej plaży morskiej, na którą dotrzeć można wygodnym szlakiem spacerowo-rowerowym. Komercyjna część Ostrowa oddalona jest o 400 metrów od ośrodka. Znaleźć tam można restauracje, puby, lodziarnie, stoiska z pamiątkami oraz atrakcje dla dzieci.

 

ZAPRASZAMY DO Natura Park

 

NATURAlnie złapiesz oddech na łonie przyrody!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

 

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Natura Park

Wyjątkowe miejsca

Hilton Garden Inn Kraków, Kraków

Typ obiektu: Hotel

Wine&Coffee House, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Luxor Lublin , Lublin

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Hotel