Reklama

BankietyiKonferencje to ogólnopolski serwis przeznaczony dla obiektów gastronomicznych, hoteli, restauracji, sal bankietowych w których można od „a do z” zorganizować firmowy bankiet, konferencję lub szkolenie. 

Dlaczego warto zacząć współpracę?

  • Nowy, profesjonalny kanał dotarcia do klientów – BankietyiKonferencje.pl prezentują w staranny i przejrzysty sposób oferty obiektów a odwiedzający ma idealne narzędzie do podjęcia szybkiej decyzji w którym miejscu zorganizować idealny bankiet lub konferencję.
  • Wygodny i innowacyjny system zapytań ofertowych – dzięki możliwości dodania obiektów na indywidualną listę odwiedzający ma możliwość przesłania zapytania ofertowego do wybranych obiektów jednocześnie.
  • BankietyiKonferencje.pl to również Facebook i YouTube – każdy klient serwisu otrzymuje wpis na naszych oficjalnym fanpage-u w serwisie FaceBook.pl jak również zostanie stworzona prezentacja ze zdjęć w serwisie YouTube
  • Każdy obiekt dopisany jest do bazy call center serwisu BankietyiKonferencje.pl – Państwa potencjalnych klientów obsługujemy również poprzez nasze call center które pomaga bezpłatnie w znalezieniu idealnego miejsca na bankiet lub konferencje.
  • Doświadczenie w promocji obiektów gastronomicznych – BankietyiKonferencje.pl należy do rodziny serwisów firmy Axel Media która operuje takimi stronami jak www.GdzieWesele.pl, www.ChrzcinyiKomunie.pl, www.StypyiKonsolacje.pl
  • Nie musisz się logować aby zmienić informacje w prezentacji – szanujemy czas naszych klientów wystarczy wysłać maila, zadzwonić bądź przesłać smsa z sugerowanymi zmianami a my w ciągu 24h aktualizujemy prezentację

Skrzystaj z bezpłatnego 2 miesięcznego okresu testowego, który nie  zobowiązuje do wykupienia płatnej prezentacji !

Koszt rocznej prezentacji: 199 zł netto

 

 

Opcje dodatkowej promocji:

Zwiększ liczbę wyświetleń prezentacji a co za tym idzie liczbę klientów dzięki opcjom dodatkowej promocji:

 

Pierwszy na liście

Prezentacja zostanie umieszczona na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Koszt 39 zł netto

Polecane miejsca

Banner Słupek – banner wyświetlany na stronie głównej wykorzystujący zdjęcie z prezentacji. Banner jest podlinkowany do prezentacji.

Koszt 69 zł netto/ miesiąc

Banner kwadrat – banner wyświetlany na stronie głównej wykorzystujący zdjęcie z prezentacji. Banner jest podlinkowany do prezentacji.

Koszt 39 zł netto/ miesiąc

Banner prostokąt – banner wyświetlany na stronie głównej wykorzystujący zdjęcie z prezentacji. Banner jest podlinkowany do prezentacji.

Koszt 49 zł netto/  miesiąc

Wyjątkowe miejsca

Reklama Państwa obiektu będzie pojawiał się po prawej stronie na listingu obiektów oraz podczas wyświetlania prezentacji. Banner jest podlinkowany do prezentacji obiektu

Koszt 49 zł netto/ miesiąc

Formalności

Co należy zrobić aby dodać obiekt do serwisu:

  • Dodaj obiekt poprzez formularz on Line – na stronie głównej w prawym górnym rogu znajduje się ikona dodaj obiekt. Po jej kliknięciu prosimy o uzupełnienie formularza.
  • Dodanie obiektu poprzez naszego moderatora – wystarczy na adres info@bankietyikonferencje.pl  przesłać adres strony www na podstawie której mamy stworzyć prezentację. 

Wyjątkowe miejsca