Hotel Zimowit

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: Al. Armii Krajowej 4b

Ilość miejsc do: 300
+48 17 850 15 17 /+48 726 933 943
http://www.hotel-zimowit.pl/

Opis

Hotel Zimowit

 

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit położony jest w cichym zielonym zakątku Rzeszowa, obok parku Papieskiego i trasy 4/E40. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi oraz prywatnego dużego  parkingu.

Centrum miasta dzieli od obiektu zaledwie 3,5 km. Centrum handlowe Galeria Plaza znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu, a centrum handlowo-rozrywkowe Millenium Hall – w odległości 1,4 km. Hotel usytuowany jest tuż obok Parku Papieskiego, w którym znajdują się liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, jak również tor kartingowy i plac zabaw dla dzieci.

Hotel dysponuje 53 pokojami ,każdy pokój urządzony jest w innej tonacji kolorystycznej. Goście mogą wybrać np. pokój czerwony, fioletowy lub beżowy. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z płaskim ekranem i klimatyzację. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W ofercie posiadamy apartamenty z jacuzzi, pokoje 1 os., pokoje 2 os., pokoje 3 os. pokoje 4 os.+ możliwość dokładania dostawek.

Główna sala konferencyjna może pomieścić ponad 300 osób i wyposażona jest w całą inteligencję komputerową, dwie mniejsze przeznaczone są dla grup do 40 osób. W całym obiekcie dostępny jest internet Wi-FI.

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne.

 


 

SALA KONFERENCYJNA GŁÓWNA O POW. 246m2 –
bez bufetu kawowego i obiadu
od 1-3 godzin trwania szkolenia 500zł brutto,
powyżej 3 godzin do końca dnia 1000zł /brutto
SALA WIDOKOWA I  O POW. 65,67m2 –  
bez bufetu kawowego i obiadu
od 1-3 godzin trwania szkolenia 350zł brutto,
powyżej 3 godzin do końca dnia 500zł /brutto
SALA WIDOKOWA II  O POW. 70,89m2 –  
bez bufetu kawowego i obiadu
od 1-3 godzin trwania szkolenia 350zł brutto,
powyżej 3 godzin do końca dnia 500zł /brutto

 

 

 

Możliwość dodatkowych usług:

 

Bufet kawowy z ciasteczkami 25 zł brutto/os.

Obiad: zupa, II danie, soki 40zł brutto/os. 

Obiad: zupa, II danie, deser, soki 50zł brutto/os.

 

 

Istnieje możliwość ułożenia stołów okrągłych lub prostokątnych

 

– Ustawnie szkolne/ klasa szkolna

 

Zarówno stoły i krzesła ustawione są w kierunku stołu głównego. Uczestnicy skierowani są tak, aby patrzeć na ekran zza rzędów stolików. Taki układ posiada zwykle przejście pośrodku dla łatwego poruszania się po sali. Nie zawsze taki klasowy układ spotyka się z dobrym przyjęciem przez uczestników.

 

– Ustawienie teatr/kino

 

Są to rzędy miejsc skierowane do punktu głównego sali – na przykład do ekranu. Ten układ najczęściej jest bez stołów, bądź krzesła posiadają rozkładane pulpity. Jednym słowem krzesła ustawione są jak w kinie, a dzięki temu na sali można zmieścić ogromną ilość krzeseł na dużą konferencję.

 

– Układ w kształcie U bądź w podkowę

 

Delegaci zajmują miejsca w trzech płaszczyznach, czasami z tym założeniem, iż w szczycie zostaje miejsce dla wykładowców, gości specjalnych bądź pracodawców organizujących konferencję czy spotkanie biznesowe.

 

– Układ rada nadzorcza

 

To bardzo oficjalny typ ułożenia stołów, gdyż umożliwia zasiadanie zarówno z jednej jak i drugiej strony długiego stołu umożliwiając tym samym rozmowę twarzą w twarz z wieloma delegatami. Taki układ sprawdza się przy organizacji konferencji dla stosunkowo niewielkiej grupy osób.

Hotel Zimowit*** wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych, którzy poszukują nowoczesnego i dobrze wyposażonego Hotelu, jaki umożliwi im organizację konferencji lub szkolenia firmowego. Nasz Hotel dysponuje nowoczesną, przestronną, klimatyzowaną salą konferencyjną, która na potrzeby szkolenia czy konferencji wyposażona jest w całą inteligencję komputerową. Tak przygotowana sala szkoleniowa może pomieścić nawet 300 osób w komfortowych warunkach, ponieważ jej łączna powierzchnia wynosi 243 m kwadratowych.

 

Wyposażenie sali szkoleniowej obejmuje:

 

IMG 0523

•profesjonalne nagłośnienie

•projektor multimedialny

•ekran projekcyjny

•flipchart

•szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe

 

 

Jesteśmy niezwykle elastyczni i dostosowujemy się do próśb i uwag naszych Klientów, posiadany dodatkowo sale mniejsze sala widokowa I i sala widokowa II dzięki czemu istnieje możliwość przygotowania sali szkoleniowej do mniejszej liczby osób, tj. 30 – 50 lub do bardzo kameralnej grupy 10 osób.

Nasza profesjonalnie wyposażona sala szkoleniowa pozwoli Państwu z powodzeniem zorganizować konferencję, szkolenie, imprezę integracyjną czy spotkanie biznesowe.

Podczas spotkań biznesowych, konferencji bądź szkoleń przewidzieliśmy dla naszych Gości możliwość skorzystania z hotelowej kserokopiarki i drukarki laserowej. Oferujemy ponadto bezpłatny, całodobowo monitorowany parking, a także możliwość przechowania materiałów szkoleniowych w bezpiecznych warunkach.

Dodatkowo w trakcie kilkugodzinnego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego w drugiej części sali proponujemy Państwu przerwę kawową oraz ciepły posiłek w postaci uzgodnionego wcześniej cateringu lub dań a’la karte.

Gościom, którzy zdecydują się pozostać w naszym Hotelu na dłużej, oferujemy nocleg w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Rzeszów. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca