Hotel Alter *****

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: ul. Grodzka 30

Ilość miejsc do: 70
+48 81 516 90 90; +48 601 902 800; +48 722 219 090
http://www.hotelalter.pl

Opis

Hotel Alter *****

 

 

Hotel Alter dysponuje dwiema uzupełniającymi się salami o niepowtarzalnym, historycznym klimacie – nasi Goście będą mieli okazję do obcowania z oryginalnym XIV-wiecznym fragmentem fundamentu muru miejskiego, który stanowi integralną część obu pomieszczeń. Są one doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, bankietów i innych imprez okolicznościowych.

 

Duża sala konferencyjna przeznaczona na potrzeby większych spotkań pomieści 70 osób w układzie teatralnym i 50 osób przy stole.
Mała sala konferencyjna (VIP Room) dedykowana spotkaniom o bardziej kameralnym charakterze przeznaczona jest dla grup do 10 osób.

 

Obie sale – pod względem aranżacji i wyposażenia – stworzone zostały z myślą o najwyższej jakości obsługi i komfortu naszych Gości.
W ramach usługi konferencyjnej, mogą liczyć Państwo na niezbędny sprzęt taki jak: rzutnik i ekran multimedialny, nagłośnienie sali oraz WiFi.

 

Dodatkowo, proponujemy przerwy kawowe, lunche i kolacje, śniadania biznesowe. Jesteśmy otwarci na realizację niestandardowych życzeń naszych Gości, np. przygotowania okolicznościowej aranżacji wnętrz i dekoracji. Oferujemy zorganizowanie dodatkowych atrakcji takich jak lot balonem czy spływ kajakowy. Organizujemy transfery z lotniska w Świdniku, Warszawie, Rzeszowie.

 

W celu rezerwacji sali konferencyjnej, prosimy o kontakt z działem sprzedaży tel:+48 722 219 090.

 

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od charakteru imprezy.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Lublin. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca