Copernicus Toruń Hotel

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Adres: Bulwar Filadelfijski 11

Ilość miejsc do: 700
56 611 57 00
http://www.copernicustorunhotel.com

Opis

Copernicus Toruń Hotel

 

 

Copernicus Toruń Hotel**** jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji.

 

Nasz hotel składa się z dwóch dużych sal konferencyjnych- sala Terra o powierzchni 488 m2, a także Luna – 300 m2, które są odpowiednio oświetlone zarówno światłem dziennym, jak i sztucznym. W obu salach jest możliwość podziału na mniejsze, dostosowane do potrzeb salki.

 

Zachęcamy też do korzystania z boardroom\’ów, w których organizowane są spotkania zarządu, rozmowy rekrutacyjne oraz rozmowy biznesowe przedstawicieli firm. Wnętrze sali Terra może być dowolnie aranżowane, nie posiada ona kolumn co umożliwia wprowadzenie do sali samochodów osobowych oraz organizację bardzo dużych imprez.

 

Hotel konferencyjny wyposażony został w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym wysokiej klasy rzutniki, ekrany, nagłośnienie oraz mikrofony. Ekipa techniczna dba o każdy szczegół funkcjonowania sprzętu. Zadbamy o Państwa komfort, dopniemy na ostatni guzik wszelkie szczegóły organizacyjne i umożliwimy realizowanie celów zawodowych.

 

Zapraszamy również na wypoczynek do naszej strefy relaksu albo skorzystania z luksusowych noclegów. Serdecznie zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Toruń. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca