IBB Grand Hotel Lublinianka

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: Krakowskie Przedmieście 56

Ilość miejsc do: 150
81 44 66 100
http://www.lublinianka.com/konferencje

Opis

IBB Grand Hotel Lublinianka

 

 

 

IBB Grand Hotel to również centrum konferencyjne, które doda prestiżu każdemu wydarzeniu, niezależnie od tego czy Wasza firma planuje kameralne spotkania, prezentacje, szkolenia czy duże konferencje.

 

Sale konferencyjne Lublinianki to eleganckie i stylowe wnętrza, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane. Dokładamy również wszelkich starań, aby usługa cateringowa i obsługa stały na najwyższym poziomie, dzięki czemu zawsze dobrze będziecie wspominać konferencje w Lublinie.

 

Oferujemy również usługi koordynatora, który pomoże zaplanować i przeprowadzić konferencję w Lublinie. Możemy zadbać o dodatkowe atrakcje, które ubarwią dowolne szkolenia lub konferencje. Lublin to piękne miasto, tętniące kulturą, a konferencja w Lublinie to doskonała okazja, aby poznać je bliżej.

 

Niezależnie od postawionych wymagań sale konferencyjne IBB Grand Hotel Lublinianka i nasza profesjonalna obsługa spełnią Państwa oczekiwania.

 

Sala Lublinanka

 

Sala konferencyjna o powierzchni 115 m2 jest doskonałym miejscem spotkań, szkoleń i konferencji dla grup do 150 osób. Sala jest klimatyzowana i ma doskonałą akustykę.

 

Lublinianka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny:

 

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe
  • sprzęt nagłaśniający

 

Sala Ambasadorska

 

Owalna sala Ambasadorska z pięknym widokiem na Plac Litewski. Elegancko zaprojektowana przestrzeń może być wykorzystywane jako sala konferencyjna dla około 15 osób lub jako miejsce organizacji prywatnych kolacji i imprez okolicznościowych.

 

Ambasadorska wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny:

 

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe

 

Sala Biblioteka

 

Kameralna sala konferencyjna może pomieścić do 40 osób, i jest doskonała na organizację szkoleń, rekrutacji i prezentacji. Dzięki przytulnej aranżacji wnętrza, sala Biblioteka sprawdza się przy organizacji prywatnych przyjęć.

 

Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio – wizualny.

 

Eventy

 

IBB Grand Hotel Lublinianka proponuje organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych i okolicznościowych. Nasze sale konferencyjne i bankietowe to eleganckie przestrzenie o zróżnicowanych wymiarach, które idealnie nadają się na prestiżowe bankiety, przyjęcia, a przede wszystkim szkolenia i konferencje.

 

Nasi pracownicy służyć będą fachową pomocą w przygotowaniu imprezy oraz czuwać nad jej satysfakcjonującym przebiegiem. W trakcie pobytu zapewnimy atrakcje według uzgodnionego wcześniej scenariusza. Dzięki naszej ofercie zyskacie Państwo również wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu w Lublinie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

              

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Lublin. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca