Willa Pod Skocznią

Zakopane, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Zakopane
Adres: Ul. Piłsudskiego 59a

Ilość miejsc do: 80
(018) 20 146 82
http://www.podskocznia.pl

Opis

Willa Pod Skocznią

 

 

Wspaniały klimat i doskonała lokalizacja to nasz największy atut.

 

Hotel Willa pod Skocznią*** to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju, w niewielkiej odległości od głównych atrakcji Zakopanego.

 

Wysoka jakość oferowanych usług, ciepła rodzinna atmosfera oraz tradycyjna zakopiańska gościnność czynią z Hotelu miejsce o niepowtarzalnym uroku.

 

Pod względem położenia Hotel Willa Pod Skocznią*** to najpiękniejsza i najbardziej znana część Zakopanego do wypoczynku zarówno latem jak i zimą.

 

 

Przyjęcia i bankiety

 

Hotel Willa Pod Skocznią*** dzięki swojej lokalizacji jest doceniany przez grupy zorganizowane, którym zapewniamy noclegi w komfortowych pokojach, uroczyste kolacje oraz przyjęcia bankietowe.

 

Zadbamy o odpowiednią oprawę każdego przyjęcia okolicznościowego, które warto spędzić z rodziną, przyjaciółmi, najbliższymi.

 

 

Konferencje

 

Hotel Willa Pod Skocznia***  oferuje w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić maksymalnie 50 osób.

 

Sala posiada bezpośredni dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Konferencje mogą zostać wzbogacone o szeroką ofertę przerw kawowych oraz lunche.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Zakopane. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca