La Melisa

Radom, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Radom
Adres: Mieszka I 22a

Ilość miejsc do: 120
515 045 574
http://www.lamelisa.pl

Opis

La Melisa

 

 

La Melisa cafe and restaurant to miejsce wyjątkowe gdyż spełniając nasze marzenia o gotowaniu, gotujemy w zgodzie z naturą bez sztucznych przypraw, barwników, konserwantów i chemii.

 

Otwarta 7 dni w tygodniu restauracja powstała z pasji do pysznego jedzenia i zdrowego stylu życia. La Melisa to tradycyjna kuchnia polska, ale okraszona kosmopolityczną nowoczesnością.

 

Nasz szef kuchni Jarosław Sobolewski zdobywał swoje doświadczenie w wielu miejscach, ale przede wszystkim może się poszczycić kilkuletnią pracą w jednym z bardziej zauważalnych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy w restauracji Warszawa Wschodnia Pana Mateusza Gesslera.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Radomian stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, wyróżniające się swobodą w organizacji imprez okolicznościowych. Chrzciny, komunie, imprezy firmowe, a nawet wesela do 120 osób to nasza specjalność.

 

Budynek to komfortowe pomieszczenia, stwarzające wiele możliwości, wyposażone w najnowocześniejsze systemy wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji oraz kuchnia z najlepszymi, dostępnymi na rynku piecami i innymi urządzeniami, którymi mogą poszczycić się tylko najlepsze restauracje. Teren wokół budynku jest ogrodzony i zagospodarowany piekną zielenią.

 

Kilka tarasów zachęca do dyskretnych spotkań i rozmów.

 

Naszym Gościom zapewniamy wygodny, bezpłatny parking.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Radom. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca