Restauracja Panorama

Gdańsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Adres: Ul. Wały Piastowskie 1

Ilość miejsc do: 100
58 743 68 94
http://www.panoramarestauracja.pl

Opis

Restauracja Panorama

 

 

Nasza restauracja z urzekającym widokiem na miasto: w Gdańskim Centrum Biznesu Zieleniak.
 

Naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów, a wszystko to za naprawdę rozsądną cenę! W naszej ofercie znajdują się trzy oddzielne sale bankietowe, które są doskonałym miejscem do organizacji imprez rodzinnych, firmowych, biznesowych. Pamiętajcie, że każda impreza organizowana w Panoramie, to nowe, niezapomniane przeżycie dla grona jej uczestników!  To co ożywia restaurację to jej wygląd. Tylko u nas możesz zjeść kolację podziwiając niezapomniany widok na Gdańsk. 

 

Udział w programie Kuchenne Rewolucje stał się dla nas momentem przełomowym. To już nie jest ta sama Panorama! Dzięki pomocy stacji TVN oraz Pani Magdy Gessler stworzyliśmy jedyną taką restaurację w Trójmieście!  Teraz czeka na Państwa bogata karta dań w atrakcyjnych cenach.  Zgrany zespół, który wie, jak ważny jest dla Państwa smak potraw oraz ich właściwe podanie z pewnością sprawi, że na długo serwowane dania pozostaną w Państwa pamięci.

 

Organizacja szkoleń

 

Proponujemy zorganizowanie szkolenia w naszej Restauracji. Do Państwa dyspozycji pozostaje oddzielna sala, o charakterystyce gdańskiej Starówki.

Widok rozpościerający się z okien na centrum oraz przepiękną architekturę Gdańska na pewno wpłynie na atrakcyjność organizowanej konferencji.  

 

  • max 70 osób cena
  • 70 złotych brutto/godzina

 

*możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego cena 100 zł brutto/cały dzień  
*zapewniamy również serwis kawowy w cenie 7-20 złotych/ osoba oraz lunch dla uczestników szkolenia ustalany indywidualnie  
*wystawiamy faktury Vat

 

Catering

 

Chcesz zorganizowac przyjęcie w plenerze, w domu?

Zapewniamy catering na terenie Trójmiasta i okolic.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Gdańsk. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca