Hotel & Restauracja Pałac Akropol

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: Al. Warszawska 177

Ilość miejsc do: 160
81 740 46 38; 601 295 554
http://akropol.lublin.pl

Opis

Hotel & Restauracja Pałac Akropol

 

 

Hotel Pałac Akropol łączy w sobie piękną formę architektoniczną, stylowe wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo naszym Gościom. Hotel usytuowany jest przy głównej trasie Lublin-Warszawa, zaledwie 4,5 km od Centrum Lublina.

 

Eleganckie, klasyczne wnętrza, komfortowe warunki pracy i profesjonalna obsługa powodują, że Hotel Pałac Akropol to doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, konferencji, imprezy integracyjnej czy kameralnego przyjęcia.

Nasz personel zagwarantuje profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną na najwyższym poziomie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego typu spotkań i konferencji. Hotel Pałac Akropol oddaje do Państwa dyspozycji klimatyzowaną sale konferencyjną do 120 osób z pełnym wyposażeniem oraz meeting room, które umożliwiają organizację konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego.

 

Pomagamy także w zorganizowaniu imprez towarzyszących, począwszy od zabaw tanecznych w restauracji lub sali konferencyjnej, a skończywszy na imprezach integracyjnych na świeżym powietrzu, z profesjonalnym zapleczem i wieloma dodatkowymi atrakcjami do zaoferowania.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Lublin. Polecamy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca