Restauracja Pałacyk Zielińskiego

Kielce, Świętokrzyskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Adres: Zamkowa 5

Opis

Restauracja Pałacyk Zielińskiego

 

 

Nasza restauracja jest dla wszystkich tych, którzy pragną zjeść świeży lunch, wyśmienity obiad czy pyszną kolacje w przytulnej atmosferze. U nas napijecie się Państwo także znakomitej kawy oraz zjecie świeże, domowe wypieki. Obsługa zawsze dołoży wszelkich starań aby wizyta u nas była za każdym razem miłym doświadczeniem kulinarnym.

Organizujemy również niezapomniane wesela z zabawą do białego rana oraz rodzinne imprezy czy niepowtarzalne firmowe bankiety i spotkania integracyjne. W naszym ogrodzie jest możliwość organizacji przyjęć do 200 osób.

 

Zapewniamy też serwis cateringowy szkoleń, konferencji, bankietów i imprez na świeżym powietrzu. Gwarantujemy niezawodną obsługę, piękną aranżację stołu i menu dostosowane do oczekiwań Klienta. W zależności od potrzeb, oferujemy bufet zimny, gorący, przerwy kawowe z obsługą kelnerską.

 

Restauracja jest przyjazna dzieciom – najmłodszym zapewnione są bezpieczne foteliki do karmienia, a starszym maluszkom – kolorowanki i kredki, dzięki którym nie będą się nudzić, czekając na dania.

 

Latem zapraszamy do ogródka w którym można znaleźć spokój i wytchnienie pod parasolami.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kielce. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca