Jurek-Catering Serwis

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: Krupnicza 33

Ilość miejsc do: 5000
12-270-32-47 , 601-481-154
http://www.jurek-catering.pl

Opis

Jurek-Catering Serwis

 

 

Jeśli stoisz przed zadaniem zorganizowania przyjęcia lub bankietu i czujesz, że zadanie to przerasta Twoje możliwości, znajdź najlepszą pomoc, jaką tylko możesz.

 

Zgłoś się do firmy Jurek-Catering – lidera w branży cateringowej w Małopolsce oraz na terenie województwa śląskiego – i pozwól, aby profesjonaliści zajęli się organizacją Twojego spotkania.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu niezwykłych wydarzeń, nie tylko dla klientów indywidualnych (m.in. wesel, chrzcin, komunii), ale przede wszystkim dla klientów biznesowych. Pozwól nam pokazać swoje możliwości i ciesz się spotkaniem, a my zajmiemy się uświetnieniem tego wydarzenia doskonałą kuchnią oraz dyskretną obsługą.

 

Posiadamy również swoją własną salę bankietową, w której możemy zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe czy też bankiet firmowy. Nasza firma dysponuje również własną wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego oraz sprzętu cateringowego, co pozwala nam zorganizować spotkania od kilku do kilku tysięcy osób. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Kraków. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca