Restauracja Marcepan

Katowice, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Adres: Zawiszy Czarnego 16/a

Ilość miejsc do: 150
32 254 85 87; 888 110 888
http://www.marcepan.info/

Opis

Restauracja Marcepan

 

 

Jeśli chciałoby się opisać Restaurację Marcepan jednym słowem byłoby to słowo SMAK, lokal nie tylko oferuje smaczne potrawy ale też jest urządzony ze smakiem.

 

Restauracja Marcepan to również doświadczenie,gdyż wpisuje się w historię osiedla Tysiąclecia w Katowicach od 1997 roku. Warto się tu wybrać na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy lunch biznesowy. W menu znajdziecie duży wybór potraw kuchni polskiej i europejskiej, coś na mały głód i na wilczy apetyt. Specjalnością szefa kuchni są potrawy z drobiu, ale w karcie znajduje się też duży wybór mięs, ryb, sałatek oraz dań z kuchni włoskiej, węgierskiej i bawarskiej.

 

Szukają Państwo odpowiedniego lokalu na zorganizowanie uroczystości ślubnej, jubileuszu,kameralnego spotkania klasowego czy też romantycznej kolacji. Właśnie znalezli Państwo idealne miejsce. Nasza restauracja to doświadczenie, zgromadzone na przestrzeni lat które zbudowaliśmy od samego początku naszej działalności, wesela oraz przyjęcia okolicznościowe to pasja którą łączymy z smakiem naszych potraw.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Menu naszej restauracji. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć, tylko u nas odbędzie się Twoje wymarzone wesele. Wnętrza naszej sali bankietowej mają niepowtarzalny klimat i styl.

 

 

Przyjęcia okolicznościowe i firmowe

 

Oragnizujemy wesela, przyjęcia okolicznościowe,spotkania biznesowe,komunie, stypy, studniówki.

 

Posiadamy trzy klimatyzowane sale bankietowe mieszące do 150 osób.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie gastronomii,cateringu,dekoracji oraz wykwalifkowną obsługę kelnerską.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Katowice. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca