Hotel Amber***

Gdańsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Adres: ul. Powstańców Warszawskich 45

Ilość miejsc do: 140
534 808 604
http://amber-hotel.pl/

Opis

Hotel Amber***

 

 

Gdańsk jest miastem, gdzie codziennie odbywają się liczne konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. W tym celu nasz hotel przygotował dla Państwa ofertę sal konferencyjnych, szkoleniowych mogących pomieścić nawet do 200 osób. Są one rozmieszczone na trzech piętrach w taki sposób, by nie naruszały prywatności Uczestników poszczególnych spotkań. To idealne miejsce dla organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, spotkań biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych.

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości. Duża sala zaprojektowana jest w taki sposób, by mogło się w niej zebrać do 200 osób. Biorąc pod uwagę fakt, iż nie zawsze istnieje konieczność tak dużej ilości powierzchni, salę można podzielić za pomocą ścianek mobilnych na trzy mniejsze o powierzchniach 70m2, 80 m2 i 80m2. W takim układzie kolejno każda z nich może pomieścić 50, 60 i 70 osób.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również salę restauracyjną, w której możliwa jest organizacja spotkań dla 120 osób oraz dwie mniejsze obok restauracji i na II piętrze również wyposażone w sprzęt audio video.

Będąc w Gdańsku nie sposób oprzeć się wielu atrakcjom jakie miasto oferuje swoim Gościom, dlatego organizacja spotkania w tym miejscu i w naszym hotelu stanowi nie tylko okazję do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, ale również daje szansę efektywnego relaksu po pracy. Komfortowo wyposażone pokoje sprzyjają odpoczynkowi, a wyśmienita kuchnia serwowana przez personel naszej restauracji urozmaici Państwu długie godziny negocjacji lub szkoleń.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Gdańsk. Polecamy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca