Hotel nad Rzeczką

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Adres: ul. Nad Rzeczką 10/14

Ilość miejsc do: 120
692 429 866
http://hotelnadrzeczka.pl/

Opis

Hotel nad Rzeczką

 

 

Sala konferencyjna – Hotel Toruń

 

Planują Państwo zorganizowanie ważnej konferencji? Szukają miejsca na przygotowania spotkania biznesowego? Zapraszamy do Hotelu nad Rzeczką, zlokalizowanego dogodnie w cichej i zielonej dzielnicy Torunia. Dysponujemy w nim przestronną i jasną salą konferencyjną, przystosowaną do wszelkich wydarzeń firmowych.

 

Sala konferencyjna, którą oddajemy do Państwa dyspozycji, to w pełni nowoczesna i kompleksowo wyposażona przestrzeń, która z łatwością pomieści dużą liczbę osób i pozwoli na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania o biznesowym charakterze. Do skorzystania z oferty zapraszamy firmy pragnące zorganizować kongres, szkolenie, seminaria lub konferencję na najwyższym poziomie.

 

Konferencje i spotkania biznesowe

 

O odpowiednią oprawę biznesowego spotkania zadbamy dzięki wyposażeniu najnowszej generacji, znajdującemu się w sali konferencyjnej. Składają się na nie między innymi projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz mikrofony bezprzewodowe. Sala konferencyjna posiada również sterowaną klimatyzację oraz dostęp do internetu.

 

Na Państwa życzenie przygotowujemy odpowiedni układ stołów i krzeseł w sali konferencyjnej, odpowiadający charakterowi spotkania i liczbie zgromadzonych osób. Na życzenie zapewniamy bufet w trakcie szkolenia lub konferencji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

 

Wyposażenie sali konferencyjnej:

 

  • klimatyzacja
  • projektor multimedialny
  • ekran
  • CD/DVD/Zestaw video
  • nagłośnienie
  • mikrofony bezprzewodowe
  • flipchart
  • dostęp do internetu

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis BankietyiKonferencje.pl

Szukasz oprawy muzycznej na swój bankiet? Wejdź na Zespół na wesele Toruń. Polecamy!

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca